بازدید وزیر بهداشت از مجتمع درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی در حال احداث ارومیه

به گزارش ایرنا، سیدحسن قاضی زاده هاشمی با حضور در پروژه مجتمع درمانگاههای تخصصی و فوق تخصصی در حال احداث ارومیه از نزدیک در جریان احداث و پیشرفت فیزیکی این مجتمع قرار گرفت.
مجتمع درمانگاهی تخصصی و فوق تخصصی در خیابان عمار ارومیه دارای پنج اتاق عمل با لحاظ شرایط پدافند غیرعامل است که اعمال جراحی سرپایی به این مجتمع انتقال می یابد.
عملیات احداث این مجتمع درمانگاهی از سال 91 با مشارکت شهرداری ارومیه و سرمایه گذار ایرانی ـ خارجی در خیابان عمار ارومیه در حال ساخت بوده که با پرداخت 660 میلیارد ریال توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان غربی خریداری شده است.
این پروژه که در حدود سه هزار و 420 متر مربع زمین و بیش از 20 هزار متر مربع زیربنا ساخته می شود، در نیمه دوم امسال به بهره برداری می رسد.
درمانگاههای تخصصی و فوق تخصصی، کلینیک تخصصی دندانپزشکی، دی کلینیک، داروخانه، مجتمع ابزار آلات و تجهیزات پزشکی و خدمات رفاهی از بخش های مختلف این مجتمع است.
هدف از ساخت این پروژه تجمیع کلینیک های اقماری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان است که به صورت نامناسب و پراکنده در سطح شهر وجود دارند که با تکمیل آن بخش عمده ای از بار درمانی بیمارستان امام خمینی ارومیه کاهش می یابد.
8137/1905

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازدید وزیر بهداشت از مجتمع درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی در حال احداث ارومیه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات