حمله فرکی به نویدکیا:یا در خانه به پرنده هایت برس یا اطلاعاتت را بالا ببر!

حسین فرکی در مورد اظهارات نویدکیا در برنامه هفته گذشته 90 واکنش نشان داد.
به گزارش تابناک ورزشی،محرم نویدکیا هفته گذشته در برنامه 90 صحبت هایی را انجام داد و مدعی شد که قرارداد فرکی با سپاهان دو میلیارد و پانصد میلیون تومان بوده و این قرارداد ترکمنچای است. البته وی در خصوص کنار گذشاتن علی احمدی هم انتقاداتی را به فرکی وارد کرد.
بعد از این صحبتها فرکی در مصاجبه با برنامه 90 برگه قراردادش را نشان داد که ثابت می کرد وی در ازای دو فصل با سپاهان یک میلیارد و دویست و پنجاه میلیون تومان دریافت کرده است.فرکی گفت اگر محروم سندی دارد رو کند تا مردم بدانند.
وی افزود: این در اختیارات من بود که علی احمدی را نخواهم چون می خواستم تیم را در آسیا به میدان بفرستم و در حوزه اختیارات مربی است که بازیکن انتخاب کند. بهتر است نویدکیا یا در خانه به فکر رسیدن به پرنده هایش باشد یا اینکه اطلاعاتش را درست کند. وی در پایان شعری را نیز بیان کرد که این منظور را می رساند که گذشت زمان همه چیز را ثابت خواهد کرد.

[ منبع این خبر سایت تابناک-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حمله فرکی به نویدکیا:یا در خانه به پرنده هایت برس یا اطلاعاتت را بالا ببر!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات