270 میلیون لیتر انواع فرآورده نفتی در استان کرمانشاه مصرف شد

بنزین مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان کرمانشاه گفت: در ۲ ماه نخست امسال ۲۶۹ میلیون و ۷۱۰ هزار لیتر انواع فرآورده نفتی در این استان توزیع و مصرف شد.

سید رمضان هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه اظهار داشت: در 2‌ ماه نخست امسال مصرف انواع فرآورده‌های نفتی شامل بنزین، نفت سفید، نفتگاز و نفت کوره نسبت به مدت مشابه سال قبل سه درصد کاهش داشته است.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان کرمانشاه به شش ناحیه مصرف سوخت اشاره و بیان کرد: در دو ماه نخست سال گذشته در مجموع 277 میلیون 50 هزار لیتر انواع سوخت در سطح استان مصرف شده است.

هاشمی با اشاره به رشد مصرف نفت کوره در مقایسه با دیگر فرآورده‌های نفتی افزود: در دو ماه نخست امسال 76 میلیون و 628 هزار لیتر بنزین با پنج درصد کاهش، 11 میلیون و 557 هزار لیتر نفت سفید با 20 درصد کاهش، 96 میلیون و 605 هزار لیتر نفتگاز با 22 درصد کاهش و 84 میلیون و 920 هزار لیتر نفت کوره با 47 درصد رشد مصرف شده است.

وی با بیان اینکه بیشترین کاهش مصرف سوخت در سال جاری با 22 درصد مربوط به نفتگاز است، خاطرنشان کرد: در دو ماه امسال 269 میلیون و 710 هزار لیتر انواع فرآورده‌های نفتی در شش ناحیه مذکور مصرف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل با کاهش سه درصد همراه بوده است.

هاشمی با اشاره به مصرف197 میلیون و 508 هزار لیتری سوخت از ناحیه مرکزی استان کرمانشاه گفت: در ناحیه اسلام‌آباد غرب 27 میلیون و 490 هزار لیتر، در ناحیه قصرشیرین 20 میلیون و 32  هزار لیتر، در ناحیه سنقر و کلیایی 7101 هزار لیتر، در ناحیه پاوه 6064 هزار لیتر و در ناحیه کنگاور 11 میلیون و 514 هزار لیتر انواع فرآورده‌های نفتی مصرف شده است.

انتهای پیام /

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «270 میلیون لیتر انواع فرآورده نفتی در استان کرمانشاه مصرف شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات