2500 تن از اقلام پرمصرف ماه رمضان در استان کرمانشاه توزیع می‌شود

مرکز توزیع کالا مدیر تنظیم بازار محصولات و نهادهای کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: چند روز قبل از فرا رسیدن ماه مبارک رمضان توزیع ۲۴۹۵ تن از اقلام پرمصرف در استان کرمانشاه انجام می‌شود.

علی اصغر بهمنی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه اظهار داشت: در ایام مذکور 840 تن برنج، 1295 تن شکر، 200 تن گوشت قرمز و 160 تن مرغ منجمد از طریق فروشگاه‌های مربوطه توزیع می‌شود.

مدیر تنظیم بازار محصولات و نهادهای کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با اشاره به قیمت فروش اقلام مذکور گفت: هر کیلو گرم شکر به قیمت 2300 تومان از درب کارخانه و هر کیلو گرم برنج به قیمت 2350 از درب انبار توسط تنظیم بازار استان منظور شده است با توجه به اینکه 250 تا 300 تومان به ازای هر کیلو گرم به عنوان سود عاملان به این مبالغ افزوده می‌شود.

بهمنی‌پور افزود: قیمت هر کیلو گرم مرغ منجمد تولید استان کرمانشاه از درب سردخانه 4500 تومان است که با در نظر گرفتن سود عاملان توزیع این قلم کالا در شهر کرمانشاه با 5000 تومان انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه سهمیه گوشت قرمز استان کرمانشاه در ماه مبارک رمضان با مکاتبات انجام شده از 53 تن به 200 تن افزایش یافت، اظهار کرد: بر اساس مصوبات کارگروه تنظیم بازار استان هر کیلو گرم گوشت قرمز منجمد وارداتی با قیمت 18500 تومان از درب سردخانه در بازار به قیمت 19 هزار تومان توزیع می‌شود.

مدیر تنظیم بازار محصولات و نهادهای کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه ذخیره برنج اروگوئه در استان کرمانشاه را 500 تن است اعلام و بیان کرد: تاریخ مصرف این قلم کالا سال 2017 بوده و ذخیره مرغ منجمد 841 تن است و در زمینه  ذخیره‌سازی شکر و گوشت قرمز مشکلی وجود ندارد.

بهمنی‌پور توزیع اقلام پر مصرف در ایام ماه مبارک رمضان بر اساس جمعیت هر شهرستان و با انجام شده است، بیان کرد: وظیفه تهیه و توزیع اقلام مذکور بر عهده تنظیم بازار بوده و نظارت بر بازار نیز توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و سازمان دامپزشکی نیز برای محصولات دامی انجام می‌شود.

انتهای پیام /

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «2500 تن از اقلام پرمصرف ماه رمضان در استان کرمانشاه توزیع می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات