واکنش فردوسی پور به ماجرای حذف ستاره از آرم استقلال

مجری نود به انتقادهای مطرح شده از سوی استقلالی ها در خصوص حذف ستاره های آرم استقلال واکنش نشان داد. به گزارش نامه نیوز، در پی اخبار منتشره در مورد دوستاره درج شده روی آرم باشگاه استقلال و حواشی مربوط به آن، به آرم مورد استفاده در برنامه 90 نیز انتقادهای زیادی وارد شد.
استقلالی ها تاکید کردند که فردوسی پور همراستا با حواشی مطرح شده اقدام به حذف دو ستاره از آرم استقلال در برنامه اش کرده است این در حالی است که در گذشته نیز آرم باشگاه استقلال با همین شکل در این برنامه نشان داده شده بود.
فردوسی پور در برنامه این هفته نیز به این مسئله واکنش نشان داد و تاکید کرد مشکلی باستاره های استقلال ندارد و آرزو می کند ستاره های بیشتری هم به آرم باشگاه اضافه شود و تاکید کرد که آرم استقلال همیشه در برنامه 90 به همان شکل نمایش داده شده است.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «واکنش فردوسی پور به ماجرای حذف ستاره از آرم استقلال» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات