روضه «کسری ناجی» برای تروریست‌های جیش الاسلام!

گروه بین الملل مشرق - بی بی سی فارسی امشب خبر کناره گیری "محمد علوش" از مذاکرات مخالفین با سوریه را پوشش داد. چند بار از علوش نام برد و همواره با تاکید بر اینکه او "رهبر هیئت مذاکره کننده مخالفین دولت سوریه" است. اما هرگز نگفت او رهبر "جیش الاسلام" هم هست. 
روضه کسری ناجی برای تروریستهای تکفیری جیش الاسلام
کسری ناجی هم سریعا یک روضه خواند که بله جامعه جهانی از مخالفین حمایت نمی کند و نیروهای دولتی به مناطق مخالفین حمله می کند و هر روز عده ای کشته می شوند و دنیا هم مخالفین را فراموش کرده و... اینها هم زدند بیرون! اگر چنین خبری درباره حزب الله لبنان بود، و با اینکه همه ایرانیان از چهار سال به بالا می دانند حزب الله وابسته به ایران است، باز اشاره نمی شد که اینها مورد حمایت ایران هستند؟ همانگونه که در مورد حشد الشعبی دائم تاکید می شود؟ چرا در مورد علوش گفته نمی شود که او کیست؟ چرا رهبری او بر "جیش الاسلام" پنهان می شود؟چرا گفته نمی شود که ترکیه و عربستان مهمترین و اصلی ترین حامیان جیش الاسلام هستند؟ اما نوبت به گروههای مورد حمایت ایران می رسد باید حتما ذکر شود و پررنگ شود؟
روضه کسری ناجی برای تروریستهای تکفیری جیش الاسلام
فرهمند علیپور در کانال خود نوشت: قضیه روشن است، دست ترکیه و عربستان تا آنجایی که می شود باید در خون ریزی های سوریه شسته شود! باید تصویری ارائه شود که " یگانه مسبب ویرانی ها در سوریه ایران است"، اما چه کسی می تواند این وظیفه را بر عهده بگیرید؟ رسانه های حامی آنها!  آیا می توان همسویی سیاست های بریتانیا با عربستان و ترکیه را در منطقه انکار کرد؟ اگر این نوع خبررسانی به خاطر روابط لندن با ریاض و آنکارا و ... نیست، از چه چیزی نشات می گیرد؟ از مدل خاص خبررسانی حرفه ای؟ از جیش الاسلام هم نامی برده نمی شود. تا مبادا مخاطب نسبت به اصل هئیت مذاکره کننده گان و ترکیب هیئت مشارکت کرده و مخالفین ، نظر منفی برداشت کند!
روضه کسری ناجی برای تروریستهای تکفیری جیش الاسلام
(استفاده از زنان و دختران علوی و شیعه مذهب بعنوان سپر انسانی بر روی مراکز جیش الاسلام به رهبری محمد علوش) 
برای همین همانگونه که تصویر علوش با کت و شلوار نشان داده می شود، نام او هم مکرر با لقبی کت و شلوار پوشیده! به نام "رهبر مذاکره کنندگان" بیان می شود. و بقیه داستان ماموریت کسری ناجی می شود. مخالفین را مجری خوب نشان می دهیم حالا نوبت به نشان دادن وجهه سیاه آن سوی قضیه یعنی حامیان دولت سوریه و انتقاد از جهان است که چرا به اندازه کافی فشار به دولت دمشق وارد نمی کنند. آنها اما سانسور می کنند که در دفاع جامعه جهانی از چه کسی باید صورت گیرد؟ از چه گروهی؟ آیا فشار برای حمایت از همین علوش و علوش ها؟ از همین جیش الاسلام؟ همین هایی که شما حتی از بردن نامشان اکراه دارید؟ 
روضه کسری ناجی برای تروریستهای تکفیری جیش الاسلام

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-بین المللی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روضه «کسری ناجی» برای تروریست‌های جیش الاسلام!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات