فیلم/شکار غیرنظامیان توسط تروریستهای ارتش آزاد

گروه بین الملل مشرق- شبه نظامیان "کتائب ابوعماره" زیر مجموعه گروه تروریستی تکفیری ارتش آزاد تصاویر جدیدی از "عملیات شکار غیرنظامیان" ساکن در محلات مسکونی تحت سیطره نیروهای دولتی سوریه منتشر کرده است.

بنابر این گزارش، در تصاویر منتشر شده از سوی بخش رسانه ای این گروه تعدادی از تک تیراندازان وابسته به آن در کمال خونسردی اقدام به شکار غیرنظامیان تحت عنوان وابستگان به دولت سوریه می کنند. در این تصاویر قربانیان ارتش آزاد کاملا غیر مسلح و غیر نظامی بوده و بعضا در سنین نوجوانی بسر می برند. گروه گردانهای ابوعماره، متشکل از تعدادی از عناصر گروه تکفیری ارتش آزاد سوریه است که همزمان با آغاز بحران در کشور سوریه تشکیل شده و تخصص آن نفوذ و ترور فرماندهان و اعضای ارتش، دفاع وطنی و خانواده های آنها می باشد.
فیلم/شکار غیرنظامیان توسط تروریستهای ارتش آزاد
عناصر این گروه در پادگانهای سازمان اطلاعات و امنیت ترکیه (میت) آموزش روشهای نفوذ، ترور و بمبگذاری دیده و حوزه اصلی فعالیتهای آنها محلات داخلی شهر حلب می باشد. محلات تحت سیطره دولت سوریه در شهر حلب بیش از 1 میلیون و دویست هزار نفر سکنه و محلات تحت سیطره تروریستهای تکفیری حدااکثر 200 هزار نفر سکنه دارد. ارتش آزاد از سوی آمریکا، ترکیه و برخی کشورهای اروپایی همچون فرانسه و انگلستان تحت حمایت کامل تجهیزاتی و تسلیحاتی و مالی قرار دارد. این کشورها ارتش آزاد را گروهی میانه رو و معتدل معرفی می کنند.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-بین المللی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فیلم/شکار غیرنظامیان توسط تروریستهای ارتش آزاد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات