اصلاح‌طلبان به دنبال فضاسازی هستندبه گزارش جهان، علی پوسف‌پور امروز در گفت‌وگو با فارس در شهرکرد، با اشاره به انتخاب هیئت رئیسه موقت مجلس دهم اظهار کرد: اصلاح‌طلبان در غوغاسالاری دستی قوی دارند.
 
این فعال سیاسی عنوان کرد: اصلاح‌طلبان با بزرگ‌نمایی کار خود را پیش می‌برند و مسائل جزئی را بزرگ جلوه می‌دهند و با عدم رعایت موازین رسانه‌ها اخباری را ارائه می‌دهند که کاملاً صحت ندارد، آن‌ها همیشه با غوغاسالاری کار می‌کنند و در این زمینه دستی قوی دارند.
 
یوسف‌پور با بیان اینکه در انتخابات امسال در استان‌های بزرگی مانند خراسان، آذربایجان و شهرهای بزرگ مانند مشهد مشخص شد که اصولگرایان پیروز میدان خواهند بود، گفت: در تهران با مسائلی که پیش آمد اصلاح‌طلبان رأی آوردند.
 
*اصلاح‌طلبان چارچوب‌های قانونی را رعایت نکردند
 
معاون وزیر نیرو در دولت نهم با اشاره به اینکه اصلاح‌طلبان در دوره سوم و ششم انتخابات مجلس شورای اسلامی هم  با غوغا سالاری کار کردند، عنوان کرد: غوغا سالاری و بزرگنمایی آن‌ها در همه مسائل سبب روی‌گردان شدن مردم از آن‌ها شد.
 
این فعال سیاسی تشریح کرد: اصلاح‌طلبان چارچوب‌های قانونی را رعایت نکردند و وقایع کوی دانشگاه 78 و درگیری‌های پس از انتخابات 88 از دیگر دلایل عمده روی‌ گرداندن مردم از اصلاح‌طلبان بوده است.
 
*اصلاح‌طلبان به‌جای پرداختن به منافع مردم به دنبال فضاسازی هستند
 
معاون وزیر رفاه در دولت دهم گفت: اصلاح‌طلبان وقتی بر سرکار می‌آیند به‌جای اینکه به منافع مردم بپردازند به دنبال فضاسازی هستند و سعی می‌کنند با فضاسازی به اهداف خود دست پیدا کنند اما تا زمانی که این مورد را اصلاح نکنند و دست از بزرگنمایی برندارند نمی‌توانند کاری از پیش ببرند.
 
*اصلاح‌طلبان به مطالبات مردم نپرداختند
 
صاحب‌امتیاز روزنامه سیاست روز بیان داشت: اصلاح‌طلبان این بار هم زیر پرچم حسن روحانی رئیس‌جمهور کنونی توانستند این موقعیت را کسب کنند و در غیر این صورت این بار هم به‌جایی نمی رسیدند. لازم است بدانند به‌جای اینکه به دنبال مسائل دیگر باشند باید به دنبال رفع مطالبات مردم باشند و آن را در اولویت قرار دهند.
 
*رأی آوردن لاریجانی فضای پرداختن به مطالبات مردم را ایجاد می‌کند
 
نماینده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در دوره‌های دوم، سوم و چهارم مجلس تصریح کرد: رأی آوردن لاریجانی به نفع دولت است چراکه فضایی را ایجاد می‌کند که در راستای مطرح کردن و پرداختن به مطالبات مردم است. اصلاح‌طلبان به دنبال برآورده کردن مطالبات مردمی نبود‌ه‌اند و به‌جای رسیدگی به خواسته‌های مردم توجه خود را به امور بین‌الملل معطوف می‌کنند.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اصلاح‌طلبان به دنبال فضاسازی هستند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات