دومین مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بانه افتتاح شد

به گزارش خبرنگار ایرنا این کانون در زمینی با مساحت هزار و 440متر مربع و با اعتباری بیش از هفت میلیارد و 630 میلیون ریال ساخته شده است.
استاندار کردستان در حاشیه افتتاح این مرکز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: دولت در چند سال اخیر در چهارچوب سیاست های اقتصاد مقاومتی به صورت جدی از سرمایه گذاری بخش خصوصی حمایت می کند.
عبدالمحمد زاهدی افزود: دولت بودجه های خود را برای امور زیربنایی مانند انتقال آب، انرژی، حمل نقل، جاده ها و فرودگاه ها صرف می کند و در این راستا پروژه های سایر بخش ها را به بخش خصوصی واگذار می کند.
وی اظهار کرد: در استان کردستان به ویژه در شهرستان بانه بخش خصوصی به خوبی فعال شده و سرمایه گذاران در مشارکت از این پروژه ها به خوبی استقبال می کنند.
وی افزود: در چهار چوب اقتصاد مقاومتی و همچنین در قالب برنامه ششم تسهیلات خوبی برای بخش خصوصی در نظر گرفته شده است.
استاندار کردستان تاکید کرد: بر اساس ماده 27 برنامه پنجم پروژه های نیمه تمام را به بخش خصوصی واگذار می کنیم و شرایط این واگذاری ها به صورتی است که برای بخش خصوصی توجیه اقتصادی داشته باشد.
وی افزود: در واگذاری این پروژه ها به بخش خصوصی دولت به دنبال درآمد نیست بلکه هدف خدمت به مردم و بهره برداری از پروژه ها است.
همچنین کتابخانه سیار روستایی که 20 روستا را پوشش می دهد و هر دو هفته یک بار به روستاهای هدف رفته و کتاب های جدید به کودکان و نوجوانان تحویل می دهد نیز افتتاح شد.
استاندار کردستان امروز در معیت دکتر مسعود سلطانی فر معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دو هتل و چند پروژه خدماتی را در بانه افتتاح کردند.
بانه در 242 کیلومتری غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.
7469/1904

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دومین مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بانه افتتاح شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات