مصاحبه ای علیه کی روش که سبب برکناری مدیر استادیوم آزادی شد

مدیراستادیوم آزادی بسیار عجیب و غریب برکنار شد. نیکوخصال که همین چند روز قبل مورد عنایت کارلوس کی روش قرار گرفته بود پس ازاینکه از موضع خود دفاع کرد از مدیریت استادیوم آزادی برکنار شد. 
به گزارش عصرایران ، کارلوس کی روش چند روز قبل ازتمرین نکردن تیم ملی در زمین شماره یک استادیوم آزادی عصبانی بود. او می گفت که تیم ملی زمین مناسب ندارد و باید در ورزشگاه آزادی تمرین کند. 
گفته های کی روش شاید درست به نظر می رسید اما همه می دانستند که زمین شماره یک آزادی در دست ترمیم است و به همین دلیل تیم ملی اجازه تمرین در ورزشگاه را پیدا نکرده است. 
با این همه ساعاتی قبل که نیکوخصال در گفت و گو با سایت خبری نزدیک به وزارت ورزش علیه کی روش موضع گیری کرد از مدیریت استادیوم آزادی برکنار شد. 
در زیر مصاحبه او با سایت برنا را می خوانید و می توانید خود در مورد اتفاق رخ داده قضاوت کنید.
مدیر مجموعه ورزشی آزادی گفت: حتی از فدراسیون فوتبال هم درخواستی مبنی بر استفاده از زمین شماره1 را نداشتیم.
به گزارش سرویس ورزشی برنا، صحبت های سرمربی تیم ملی علیه مدیریت مجموعه ورزشی آزادی شائبه های زیادی مبنی بر عدم تعامل مجموعه ورزشی آزادی با تیم ملی به وجود آورد. در همین خصوص با مدیر مجموعه ورزشی آزادی گفتگویی انجام دادیم تا از صحت و سقم اظهارات کی روش مطلع شویم.
نیکوخصال در ابتدا عنوان کرد: بنده از زمانی که آقای کی روش در ایران مشغول به کار شده اند، نه ایشان را دیده ام و نه با ایشان صحبت کردم. واقعا نمی دانم آقای کی روش چرا این جملات را به زبان آورده است. ما حتی از فدراسیون فوتبال هم درخواستی مبنی بر استفاده از زمین شماره1 را نداشتیم.
ضمن اینکه ما در تاریخ 27 اردیبهشت نامه ای را به فدراسیون فوتبال ارسال کردیم و در آن اعلام کردیم زمین شماره یک به علت ترمیم، یک ماه از دسترس خارج خواهد بود.
مهندس نیکوخصال در ادامه گفت: زمین شماره1 آزادی یک زمین تمرینی نیست بلکه تنها زمین استاندارد کشور  برای برگزاری مسابقات است. بعداز 10ماه پرفشار باید این زمین نفس بکشد. اگر خراب شود بازهم مانند قبل تمام کاسه کوزه ها سر وزارت ورزش شکسته می شود و کسی عهده دار آن نخواهد شد. ما یک زمین داریم و از آن مراقبت می کنیم تا خراب نشود و  تیم آقای کی روش در مسابقات انتخابی جام جهانی زمین استاندارد داشته باشد. اتفاقا  این مسئله به نفع آقای کی روش است. اگر زمین بر اثر فشارزیاد خراب شود آیا آقای کی روش مسئولیت آن را به عهده می گیرد؟
از طرفی  مسابقات لیگ برتر نیز نزدیک به دوماه دیگر آغاز می شود و زمین باید مدتی استراحت داشته باشد.
مدیرمجموعه ورزشی آزادی اضافه کرد: ما به فدراسیون اعلام کردیم که در جهت حمایت از تیم ملی ایران حاضریم زمین شماره2 را که یک زمین استاندارد است و تیم های استقلال و پرسپولیس هم در آن تمرین می کنند در اختیار تیم ملی قرار دهیم.  هرچند که تهیه زمین بر عهده ما نیست و وظیفه فدراسیون است که نیازهای تیم ملی را تامین کند. اما ما تیم ملی کشورمان را درک می کنیم و حاضریم جهت پیشرفت آن همکاری های لازم را انجام دهیم. تحت هیچ شرایطی زمین شماره1 را قربانی خواسته های شخصی افراد نخواهیم کرد و نگهداری از این زمین برای ما در الویت است چرا که زمین مسابقه تیم ملی کشورمان است.
نیکوخصال درپاسخ به این سوال که آیا از سرمربی تیم ملی به خاطر صحبت های تندش شکایت خواهد کرد؛ گفت: شکایت نمی کنیم اما گله داریم. فدراسیون فوتبال و به خصوص آقای تاج باید به ایشان تذکر دهد که حد و مرزش را رعایت کند. اکنون به واسطه اتصال  به فدراسیون فوتبال، تریبون خوبی نصیب آقای کی روش شده که متاسفانه به درستی از این تریبون استفاده نمی کندو صحبت هایی را مطرح می کند که اخلاق مدار نیست. آقای کی روش باید مراقب حرف هایش باشد و بداند که فقط باید در حیطه اختیاراتش و تیمش فعالیت داشته باشد. ایشان اگر خارج از حیطه اش هم درخواستی دارد باید از طریق فدراسیون و به صورت مکتوب به ما اعلام کند نه اینکه هرطور دلش خواست صحبت کند. 

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مصاحبه ای علیه کی روش که سبب برکناری مدیر استادیوم آزادی شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات