رشد جریان افراطی در سراسر اروپا/ اینفوگرافیک

رشد جریان افراطی در سراسر اروپا/ اینفوگرافیک بین الملل > اروپا - راست افراطی در بسیاری از کشورهای اروپایی در حال رشد است؛ انتخابات اتریش باعث شد اروپا بار دیگر خطر رشد ناسیونالیسم (ملی گرایی) را با تمام وجود احساس کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، گسترش جریان راست افراطی در حال تبدیل شدن به یکی از چالش‌های مهم کشورهای اروپایی است.

این جریان در دو سطح کلی احزاب رسمی و گروه‌ها و تشکل‌های غیرقانونی در حال رشد و بسط دامنۀ نفوذشان هستند. به علاوه، احزاب راست افراطی در دهه های اخیر روند رو به رشدی را در عرصه سیاست کشورهای اروپایی آغاز کرده‌اند و توانسته‌اند با مخالفت با حضور مهاجران و هشدار در مورد چندفرهنگ گرایی توجه بسیاری از رای دهندگان خصوصا جوانان و کارگران را به خود جلب کنند.

هفته پیش بود که یکی از احزاب راست افراطی اتریش با اختلافی بسیار ناچیز، انتخابات ریاست جمهوری را به کاندیدایی میانه رو واگذار کرد؛ این انتخابات باعث شد اروپا بار دیگر خطر رشد ناسیونالیسم (ملی گرایی) را با تمام وجود احساس کند. در فرانسه نیز راست افراطی در حال قدرت گرفتن است.

در اینفوگرافیک ذیل، درصد آرای به دست آمده توسط احزاب ناسیونالیست افراطی در انتخابات های ملی در چند کشور اروپایی که اخیراً برگزار شده را ببینید:

منبع: تسنیم

52261

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رشد جریان افراطی در سراسر اروپا/ اینفوگرافیک» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات