تولید محتوا نمی تواند سفارشی باشد -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای اینترنت

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش وب و اینترنت:

به گزارش آکاایران: رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران:

 

آکا ایران- جهانگرد: تولید محتوا نمی تواند سفارشی باشد بلکه می بایست با بکارگیری خلاقیت و تسهیل مشارکت همه کاربران، حجم انبوهی از محتواهای فاخر را تولید کرد.

,تولید,محتوا,تواند,[categoriy]

تولید محتوا نمی تواند سفارشی باشد

تولید محتوا نمی تواند سفارشی باشد -آکاتولید,محتوا,تواند,سفارشی

آکاایران: تولید محتوا نمی تواند سفارشی باشد

به گزارش آکا ایران به نقل از تسنیم، نصرالله جهانگرد با بیان اینکه رقابت جدید در اقتصاد دیجیتالی از آن کسانی است که مخاطب بیشتر مبتنی بر ذخایر تولیدی و بومی داشته باشند، اظهار کرد: در فضای سایبری، ادبیات، اقتصاد و رقابت جدید ایجاد و بر پایه آن ماموریت های جدیدی نیز تعریف شده است.

وی افزود: در فضای دیجیتالی، دایره منافع و حاکمیت کشورها با میزان رشد ذخایر داده ای به خط و زبان بومی و توان فناوری آن کشور افزایش می یابد؛ گسترش دامنه حاکمیت هم به میزان گسترش کاربران در آن فرهنگ بستگی دارد.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات با بیان این مطلب که توسعه ذخایر داده های اینترنتی به خط و زبان بومی در فضای مجازی از اواخر دهه ۹۰ میلادی به عنوان یکی از سیاست های استراتژیک کشورهای توسعه یافته در دستور کار قرار گرفته است، تصریح کرد: سازمان فناوری اطلاعات ایران از آغاز دولت یازدهم، ایجاد نهضت تولید محتوای علمی، فاخر، اجتماعی و فرهنگی در سطح جامعه را در دستور کار خود قرار داده است.

او ادامه داد: بر همین اساس و تاکنون نیز زیرساخت ها و ابزارهای دسترسی فراوانی مهیا و زمینه آن فراهم شده تا تولید کنندگان محتوا، هر روز حجم گسترده ای از داده های فارسی را تولید و عرضه کنند.

جهانگرد تاکید کرد: در رقابت جدید، تولید محتوا نمی تواند سفارشی باشد بلکه می بایست با بکارگیری خلاقیت و تسهیل مشارکت همه کاربران، حجم انبوهی از محتواهای فاخر را تولید و در دسترس عموم قرار داد.[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تولید محتوا نمی تواند سفارشی باشد -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات