منتخبان مجلس به ديدار رهبری می روند

عضو هيات رئيسه موقت مجلس با تاكيد بر اينكه مجلس سه‌شنبه در دو نوبت صبح و عصر براي بررسي اعتبار نامه منتخبان مجلس دهم جلسه علني دارد گفت: منتخبان مجلس هفته آينده به دليل آنكه بررسي طرح و لايحه‌اي در دستور ندارند ميزبان تعدادي از وزرا و مسئولان دستگاه‌هاي اجرايي هستند همچنين هفته آينده به ديدار رهبري مي‌روند. روزنامه آرمان: عضو هيات رئيسه موقت مجلس با تاكيد بر اينكه مجلس سه‌شنبه در دو نوبت صبح و عصر براي بررسي اعتبار نامه منتخبان مجلس دهم جلسه علني دارد گفت: منتخبان مجلس هفته آينده به دليل آنكه بررسي طرح و لايحه‌اي در دستور ندارند ميزبان تعدادي از وزرا و مسئولان دستگاه‌هاي اجرايي هستند همچنين هفته آينده به ديدار رهبري مي‌روند.

 اكبر رنجبرزاده درباره نخستين جلسه هيات رئيسه موقت مجلس دهم افزود: در اين جلسه مقرر شد كه مجلس شوراي اسلامي در هفته جاري علاوه بر روز سه شنبه كه در دو نوبت صبح و عصر جلسه دارد روز چهارشنبه در نوبت صبح هم جلسه علني داشته باشد. وي ادامه داد: دليل برگزاري جلسه مجلس در نوبت عصر سه شنبه اين است كه بتوانيم راي‌گيري هيات رئيسه دائم را در روز چهارشنبه برگزار كنيم؛ البته برگزاري جلسه نوبت عصر امروز مجلس منوط به راي منتخبان ملت است كه به احتمال زياد انجام مي‌شود.

منتخب مردم اسدآباد در مجلس گفت: همچنين در اين جلسه مقرر شد به دليل آنكه فعلا كميسيون‌هاي تخصصي دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي تشكيل نشده است و مجلس فعلا طرح و لايحه‌اي را در دستور كار ندارد، هفته آينده گزارشي از آخرين وضعيت اقتصادي، اجتماعي و چالش‌هاي موجود از سوي برخي وزارتخانه‌ها همچون صنعت، معدن و تجارت، كشاورزي و نيرو ارائه شود. رنجبرزاده افزود: همچنين درباره موضوع آسيب‌هاي اجتماعي از مسئولان ذي ربط دعوت خواهد شد. وي تاكيد كرد: از اين دستگاه‌ها مي‌خواهيم در راستاي تحقق شعار سال كه همان شعار اقتصاد مقاومتي است گزارشات دستگاه‌هايشان را ارائه كنند.

اين منتخب مجلس دهم گفت: پس از انتخاب هيات رئيسه دائم مجلس شوراي اسلامي و بر اساس هماهنگي‌هايي كه با دفتر رهبر معظم انقلاب انجام مي‌شود، منتخبان مجلس دهم هفته آينده به ديدار رهبر معظم انقلاب مي‌روند. منتخب مردم اسدآباد در مجلس شوراي اسلامي گفت: در اين جلسه مقرر شد كه فعلا در جلسات مجلس شوراي اسلامي تغييري ايجاد نشود و فعلا جلسات مجلس طبق روال مجلس نهم در روزهاي يكشنبه، دوشنبه و سه شنبه برگزار مي‌شود.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «منتخبان مجلس به ديدار رهبری می روند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات