سازمان های مردم نهاد برای مبارزه با مواد مخدرباید تقویت شوند

به گزارش خبرنگار ایرنا، جاسم جادری دوشنبه شب در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان اظهار داشت: مهمترین آسیب های اجتماعی در جامعه ما وجود سکونتگاه های غیررسمی و حاشیه نشینی، اعتیاد و طلاق هستند که هر سه آسیب با مواد مخدر مرتبط است و این آسیب های اجتماعی تهدیدی برای جامعه ما هستند.
وی با اشاره به درپیش بودن هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر، افزود: همه باید کمک کنند برنامه های مختلف فرهنگی از جمله برپایی نمایشگاه در این هفته انجام شود.
جادری تصریح کرد: در راستای اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر و استفاده بیشتر از ظرفیت های موجود، اعضای این شورا در هفته مبارزه با مواد مخدر از ظرفیت سمن ها استفاده کنند.
استاندار هرمزگان به در پیش بودن ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: باید از فرصت گران بهای این ماه استفاده شود و روحانیون در این ماه با تبیین آسیب های اجتماعی، جوانان و خانواده ها را نسبت به خطرات مواد مخدر و اعتیاد آگاه کنند.
جادری با تاکید بر اینکه مناطق مختلف استان از دریا و خشکی باید برای قاچاقچیان مواد مخدر ناامن و از تردد آنها جلوگیری شود، خاطرنشان کرد: هرمزگان از رتبه خوبی در کشفیات مواد مخدر برخوردار است که این امر با تلاش و جانفشانی نیروهای برخورد کننده به دست آمده است.
از ابتدای امسال تا پایان اردیبهشت ماه بیش از 20 تن انواع مواد مخدر توسط نیروهای انتظامی هرمزگان کشف شده است.
سال گذشته بیش از 75 تن انواع مواد مخدر توسط ماموران انتظامی هرمزگان کشف شد.
7198/ 6048

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سازمان های مردم نهاد برای مبارزه با مواد مخدرباید تقویت شوند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات