نفت به ملوان مي‌ رسد؟

شنبه قرار بود وضعیت واگذاری تیم نفت تهران مشخص و پاکت‌های مالی و ضمانت مربوط به این واگذاری باز شود. روزنامه قانون: شنبه قرار بود وضعیت واگذاری تیم نفت تهران مشخص و پاکت‌های مالی و ضمانت مربوط به این واگذاری باز شود اما سایت رسمي‌ باشگاه نفت تهران طی اطلاعیه ای اعلام کرد که نظر به درخواست تعدادی از متقاضیان برای تمدید فرصت برای اخذ ضمانت نامه و ارائه پاکت‌های مالی، بدین‌وسیله تاریخ تحویل پاکت‌های مالی و ضمانت مربوط به واگذاری موسسه فرهنگی، ورزشی نفت تهران تا پایان‌ امروز سه‌شنبه ۱۱ خرداد تمدید شد.

به نظر مي‌رسد باز هم شاهد بازگشت به نقطه صفر و تکرار بازی‌هایی هستیم که مقامات و مسئولان – البته این بار مسئولان غیر ورزشی ولی صاحب اختیار در رأس باشگاه نفت – شروع کرده اند و بدون دلیل موجه و به بهانه‌های واهی« مشتریان در راه» ، تاریخ واگذاری را ۳ روز به تاخیر انداختند.

تمدید یاد شده، این شائبه را ایجاد مي‌کند که مسئولان  کميته انتقال نفت تهران که خیلی هم دل خوشی از بقای این تیم در لیگ برتر ندارند با برداشتی ناقص از سایر واگذاری‌های ورزشی به بخش خصوصی، پروسه زمان تعیین شده را ملعبه بازي‌هاي ديگر کرده و منتظر هماهنگی با همفکران و به نتیجه نشستن اهداف خود از این منظر شدند که تا این تاریخ محقق نشده است. وگرنه به تعویق انداختن این موضوع هیچ توجیه منطقی و درستی ندارد به‌جز اینکه کميته انتقال اهداف دیگری در سر داشته باشد که بر جامعه معلوم نیست.

وقتی مدیران تیم نفت تهران ابتدای فصل با اعلام وضعیت مالی و سقف قراردادهای خود به شکل ظاهری سعی در شفاف سازی داشتند یک نکته را فراموش کردند و آن گذر از خط قرمزهایی بود که پیش از این و در سال‌های گذشته مدیران سابق نسبت به آن اهميت مي‌ دادند و بازیکنان یا کادر فنی نیز با تأسی از سیاست‌ها و خواست باشگاه در مورد سقف قرارداد‌ها، بودجه سالانه و وضعیت مالی را در نظر مي‌گرفتند و با تعهد به صحبت‌ها و عملکردها با جان و دل وارد ميدان مي‌شدند و نتایج درخشانی هم به‌دست مي‌آوردند.

در حالی که از ابتدای فصل جدید متاسفانه مدیران غیرمتخصص در هیات مدیره قراردادها را دستخوش تغییر کردند و از کیسه خلیفه بخشیدند تا به این وضعیت برسیم که تیم نفت تهران الان در آن قرار گرفته است. یعنی بالا بردن سقف قراردادها و عدم نظارت بر مدیریت مالی باشگاه باعث شد تا از هم گسیختگی وارد بدنه تیم شود و ضمن بروز اعتراض‌ها و مصاحبه‌های جنجالی توسط خود مسئولان و مربیان و کادر فنی به این نکته برسیم که گویا همه این رفتارها و عملکرد هیات مدیره از یک سیاست تدوین شده تبعیت مي‌ کرد که نتیجه اش را هم اکنون مي‌ بینیم. درواقع تغییر زمان واگذاری نیز شاید یک نوع برنامه باشد که عوامل پشت صحنه تیم نفت در حال اجرای آن هستند که در صورت عدم موفقیت باز هم تاریخ واگذاری را به تعویق بیندازند.

نکته حائز اهميت در این موضوع جنجال مدیران جنوبی تیم ملوان است که خیلی بیشتر از خود انزلی‌چی‌ها به دنبال دریافت امتیاز تیم نفت تهران هستند که جای تامل فراوان دارد. اگر واقعا تیم ملوان پول برای خرید امتیاز تیم لیگ برتری را دارد، پس چرا اینقدر دیر به فکر افتاده در صورتی که با نصف این پول مي‌توانستند در طول فصل ملوان را تقویت کنند و از سقوط آن به لیگ دسته اول جلوگیری کنند. اگر آقایان رضائیان و نواصرزاده خوزستانی بیشتر از عاشقان و هواداران بندر انزلی دل‌شان به حال این تیم قدیمي‌ و پرطرفدار مي‌سوزد  و واقعا قصد خدمت در فوتبال را دارند، بهتر است به تیم‌های خوزستان که نیاز به افراد متخصص و دلسوز دارند کمک کنند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نفت به ملوان مي‌ رسد؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات