50کیلومتر از راه های روستائی باشت بهسازی و آسفالت می شود

فرج الله دیلمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای اجرای هر کیلومتر آسفالت ریزی این جاده ها نزدیک به دو میلیارد ریال اعتبار هزینه خواهد شد.
وی بیان کرد: مرمت و بهسازی روکش راه روستایی بهره عنا و پشت کوه بطول 20 کیلومتر، آسفالت و زیر سازی جاده چاه تلخ به بوسنگان به طول 15 کیلومتر، تعریض راه روستایی چنار به گوهرگان بطول 9 و نیم کیلومتر ، زیر سازی جاده آشیری، آسفالت و زیر سازی سه راهی ده بزرگ به طول 14 و نیم کیلومتر از مهمترین طرح های اجرایی در سالجاری است.
وی بیان کرد: شش میلیارد و 600 میلیون ریال اعتبار از محل اعتبارات ملی به بهسازی دو کیلومتر از راه روستایی آشیری در نظر گرفته شده است.
دیلمی ادامه داد: 33 میلیارد و 360 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی برای پنج کیلومتر زیرسازی و 10 کیلومتر آسفالت راههای روستایی چاه تلخ به تلخاب بیدک، پاتاوه بیدک به روستای موکش و سلطان آباد به بوسنگان در نظر گرفته شده است.
وی ابراز داشت: 10میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی به مرمت، بهسازی و روکش هشت کیلومتر راه های روستایی منطقه پشت کوه اختصاص یافت.
دیلمی اظهار داشت: امید است با اجرای این طرح ها تحول خوبی در توسعه راه های ارتباطی باشت انجام شود.
وی گفت: شهرستان باشت 238 کیلومتر راه روستایی دارد که از این میزان 170 کیلومتر آن آسفالت و 68 کیلومتر آن خاکی است.
وی تصریح کرد: 30 در صد از راه های روستایی آسفالت این شهرستان به دلیل عمر طولانی نیازمند نوسازی و روکش آسفالت است.
14 هزار نفر ازجمعیت باشت در 115 روستای این شهرستان سکونت دارند.
233 میلیارد ریال اعتبار در دولت یازدهم برای توسعه و بهسازی جاده های ارتباطی این شهرستان هزینه شده است.
شهرستان 21 هزار نفری باشت در جنوب شرقی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.
2082/1662

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «50کیلومتر از راه های روستائی باشت بهسازی و آسفالت می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات