افزون بر 13 هزار میلیارد ریال به صنایع استان تهران تخصیص داده شد

به گزارش روزسه شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران محمدرضا مس فروش در نخستین نشست ستاد اقتصاد مقاومتی سازمان در محل دفتر ریاست این سازمان با حضور معاونان و روسای ادارات شهرستانهای تابعه افزود: این تسهیلات در راستای حمایت از صنایع استان به تولیدکنندگان داخلی اختصاص یافته که از طریق معرفی به بانک های عامل پرداخت می شود.
وی گفت: اختصاص این مقدار تسهیلات اعتباری برای صنایع استان تهران معادل هشت و دو دهم در صد کل منابع تخصیصی به صنایع کشور است.
مس فروش افزود: اولویت پرداخت این تسهیلات با طرح های نیمه تمام ثبت نام شده در سایت بهین یاب که بالاتر از 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشته باشند خواهد بود.
وی با تاکید بر دیدار مداوم روسای شهرستان های تابعه از صنایع مستقر در مناطق خود گفت: فرمانداران شهرستان های تابعه با همکاری ادارات صنعت، معدن و تجارت هر شهرستان طرح های پیشنهادی را به دبیرخانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید معرفی کرده و پس از تصویب طرح ها در ستاد تسهیل، بانک های عامل متولی پرداخت تسهیلات به واحدهای مورد نیاز هستند که براساس ظرفیت های اعلام شده از منابع تخصیصی پرداخت خواهد شد.
تهرام/1699/1831

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افزون بر 13 هزار میلیارد ریال به صنایع استان تهران تخصیص داده شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات