80 درصد از اعتبارات شیر مدارس خراسان شمالی تأمین شد

شیر مدارس معاون توسعه منابع و پشتیبانی آموزش‌وپرورش خراسان شمالی گفت: تاکنون ۸۰ درصد از اعتبارات شیر مدارس استان تأمین اعتبار و پرداخت‌شده است.

عبدالله رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار داشت: اعتبار شیر مدارس استان در سال تحصیلی بیش از 42 میلیارد و 760 میلیون ریال بود که 80 درصد از این رقم تأمین و به‌حساب کارخانه‌های لبنی طرف قرارداد واریزشده است.

رحیمی با اشاره به افزایش میزان اعتبار شیر مدارس استان در سال جاری گفت: سال تحصیلی گذشته 24 میلیارد و 703 میلیون ریال به شیر مدارس اختصاص‌یافته بود.

وی افزود: کارخانه‌های لبنی برای اجرای طرح شیر مدارس در سال تحصیلی جاری، حدود پنج میلیارد ریال از آموزش‌وپرورش مطالبه دارند که تأمین این رقم در دست پیگیری است.

معاون توسعه، منابع و پشتیبانی آموزش‌وپرورش خراسان شمالی گفت: سال تحصیلی جاری، هشت میلیون و 655 هزار و 529 نوبت شیر میان دانش‌آموزان استان توزیع‌شده است.

رحیمی بابیان اینکه امسال تمام دانش‌آموزان در مقاطع تحصیلی مختلف زیرپوشش طرح توزیع شیر رایگان مدارس قرار گرفتند اظهار داشت: امسال 161 هزار و 140 دانش‌آموز و 15 هزار و 950 نفر از کارکنان زیرپوشش این طرح قرار گرفتند.

وی افزود: سال تحصیلی جاری، سه میلیون و 580 هزار و 927 پاکت شیر استریلیزه و پنج میلیون و 67 هزار و 602 لیوان شیر پاستوریزه میان دانش‌آموزان استان توزیع‌شده است.

معاون توسعه، منابع و پشتیبانی آموزش‌وپرورش خراسان شمالی تصریح کرد: در سال تحصیلی جاری، به‌طور میانگین هر دانش‌آموز در نقاط روستایی و دوردست 47 نوبت شیر استریلیزه دریافت کرده و دانش‌آموزان نقاط شهری نیز 52 نوبت شیر پاستوریزه دریافت کرده‌اند.

رحیمی بابیان اینکه درمجموع طی سال تحصیلی جاری به‌طور متوسط 48 نوبت شیر میان دانش‌آموزان توزیع‌شده است گفت: این در حالی است که این رقم در سال تحصیلی گذشته 42 نوبت به ثبت رسیده است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «80 درصد از اعتبارات شیر مدارس خراسان شمالی تأمین شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات