فشارها در مجلس جریانی را مقابل نیروهای معترض به قاضی‌پور قرار داد

يكي از نمايندگاني زن كه قصد نداشت اسمش فاش شود در گفت‌وگو با «قانون» از فشارهايي مي‌گويد كه در مجلس وجود داشت كه جرياني را مقابل نيروي‌هايي قرار دهد كه به اقدام قاضي‌پور اعتراض داشتند! به گزارش نامه‌نیوز، سیدمهدی مقدسی، حسین نیازآذری، فرهاد فلاحتی، سیدکاظم دلخوش، ژرژیک آبرامیان، محمدصادق حسنی، محمد خالقی، محسن علیجانی زمانی، مهرداد لاهوتی، محمدرضا تابش، محمد محمودی، صدیف بدری، ناهید تاج‌الدین، محمدقسیم عثمانی، سید علاءالدین خادم، بشیر خالقی، سید محمدجواد ابطحی و مجید ناصری‌نژاد، اين اسامي‌ نمايندگاني است كه ديروز اعتبارنامه كسي را تصويب كردند كه خشم بسياري از مردم را برانگيخته بود! در اين لیست، بزرگان اصلاحات نيز حضور دارند و بيشتر افراد حاضر در شعبه يك كه قاضي‌پور را به عنوان نماينده تائيد كردند، اصلاح‌طلب هستند. هرچند كه برخي از اين نمايندگان در گفت‌‌وگو با «قانون» مدعي بودند كه از ماجرا اطلاعي‌ ندارند! و عده‌اي نيز مي‌گفتند كه بايد اعتراضي به روند تصويب اعتبارنامه مي‌شد تا ما بررسي مي‌كرديم، ولي دست‌ كم انتظاري كه از اين نمايندگان مي‌رفت اين بود كه صداي عموم مردم را بشنوند. حتي اگر هم به گفته مهرداد‌ لاهوتي كه در گفت‌وگو با «قانون» مي‌گويد اعتبار قاضي‌پور با راي حداكثري نه قاطع تصويب شد ولي اي كاش به گونه‌اي برخورد مي‌شد كه اين نماينده متوجه شود كه اين مجلس با مجلس قبل تفاوت دارد، ولي حيف كه نشد! لاهوتي مي‌گويد نمايندگان زن مجلس بايد اعتراض مي‌كردند تا ما رسيدگي كنيم ولي خبري نشد!

مزد وحشت!

يكي از نمايندگاني زن كه قصد نداشت اسمش فاش شود در گفت‌وگو با «قانون» از فشارهايي مي‌گويد كه در مجلس وجود داشت كه جرياني را مقابل نيروي‌هايي قرار دهد كه به اقدام قاضي‌پور اعتراض داشتند! بيشتر نمايندگان زن نيز در همين روزهاي اوليه كار پاسخگوي تلفن‌هاي خود نبودند و برخي نيز تا موضوع را مي‌شنيدند، مسئله را به بعد موكول مي‌كردند و در ادامه نيز پاسخگو نبودند! به طور حتم تغيير در مجلس با همين مسائل شروع مي‌شود و ارتباطي به حضور يك رئيس‌ اصلاح‌طلب در راس امور ندارد! وقتي نمايندگاني كه به تازگي و براي اصلاح امور وارد پارلمان شدند در برابر اين مسائل اينگونه عمل مي‌كنند، بزرگ‌ترين چهره اصلاحات نيز در راس امور بنشيند، برخي راه خود را خواهند رفت. اگر ادعاي مطرح شده در رابطه با تهديد نمايندگان و فشار بر آنها براي اين تصميم، صحت داشته باشد، بايد پرسيد كه چه تضميني وجود دارد كه نمايندگان مجلس دهم در ادامه راه نيز با فشارهاي گوناگون بر سر مسائل اصلي كشور، وا ندهند و مصالح ملي را فداي اين بازي‌هاي سياسي نكنند!اميدواريم در اين مسير ديگر شاهد اين اقدامات نباشيم.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فشارها در مجلس جریانی را مقابل نیروهای معترض به قاضی‌پور قرار داد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات