توزیع هرگونه نامه و بروشور در صحن باید با مجوز هیات رئیسه باشد

به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی پس از آغاز رای گیری برای هیات رئیسه دائم مجلس سیدعلی ادیانی راد نماینده مردم قائمشهر در تذکر آیین نامه ای نسبت به پخش بروشورها در صحن علنی مجلس اعتراض کرد و گفت: توزیع هر گونه نامه و بروشور طبق دستوالعمل باید انجام شود.

وی ادامه داد: متاسفانه روز یکشبه نامه ها و بروشورهایی میان نمایندگان توزیع می شد که نمی دانیم به تایید هیات رئیسه رسیده بود یا خیر یا هیات رئیسه در جریان توزیع این بروشورها قرار داشت یا خیر.

وی گفت: بروشوری در صحن علنی در روز یکشنبه منتشر و توزیع شد که هیچ کدام یک از ما نفهمیدیم چه طیفی از مجلس آن را ارائه دادند.

در ادامه علی لاریجانی در پاسخ به این تذکر گفت: توزیع اوراق مختلف در صحن باید با اجازه از هیات رئیسه و طبق دستورالعمل باشد.

[ منبع این خبر سایت مهر-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توزیع هرگونه نامه و بروشور در صحن باید با مجوز هیات رئیسه باشد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات