ناگفته هایی از قتل فجیع 3 عضو یک خانواده

ناگفته های دیگر از قتل فجیع 3 عضو یک خانوادهبه گزارش مشرق، ساعت 8 صبح روز گذشته در حالی که تعداد زیادی از اهالی خیابان حر 41 (محل وقوع جنایت) مقابل منزل مقتولان تجمع کرده بودند و بسیاری از آنان نیز از پشت بام ها و یا روی دیوار نظاره گر حضور عاملان این جنایت فجیع بودند متهمان از خودروی پلیس پیاده شدند و کنار کارآگاهان اداره جنایی آگاهی قرار گرفتند.

 دقایقی بعد به دستور «قاضی سیدجواد حسینی» بازسازی صحنه قتل در محل وقوع جنایت آغاز شد.

 ابتدا «افشین» یکی از متهمان پرونده مقابل دوربین قوه قضاییه قرار گرفت و گفت: تبرزین را روز حادثه از یک ابزارفروشی خریده بودم من قصد داشتم با مادرم صحبت کنم به همین خاطر هم با دیگر بستگانم در پارک قرار گذاشتم تا آن ها هم همراه من بیایند.

او در پاسخ به سوال قاضی ویژه قتل عمد که پرسید «اگر می خواستی با مادرت صحبت کنی پس چرا با تبر و چاقو رفتی؟» فقط سکوت کرد!

وی سپس به چگونگی جنایت خود اشاره کرد و ادامه داد: احمد (شوهرخواهرم) ابتدا وارد منزل شد و به ما اطلاع داد که همسر مادرم در خانه نیست.

وقتی از وضعیت منزل اطلاع کاملی پیدا کردیم 3 نفری وارد حیاط شدیم. یکی از دخترها در حیاط مشغول بازی بود او را به داخل خانه کشاندیم و من به سراغ مادرم رفتم. ابتدا مشاجره کردیم که من ضربه ای با تبر به پایش زدم ولی وقتی سند منزل را داد دیگر نفهمیدم چند ضربه به سر و صورتش وارد کردم.

در این هنگام قاضی حسینی پرسید: اگر پدر خانواده از راه می‌رسید چه می کردید؟ متهم پاسخ داد: او را هم می کشتیم.

 او سپس ادامه داد: بعد از این ماجرا «حمزه» (یکی دیگر از متهمان) 2 دختر خردسال را کشت.

«حمزه» متهم دیگر پرونده نیز در حالی که چاقوی پلاستیکی را در دست گرفته بود مقابل دوربین ایستاد و پس از معرفی خود گفت: وقتی افشین با مادرش درگیر شد من دختر 3 ساله (نجمه) را گرفته بودم او صحنه قتل مادرش را می دید و فریاد می کشید به همین خاطر ابتدا با چوب دستی ضربه ای به سرش زدم و پس از آن هم او را با چاقو کشتم.

در این لحظه سهراب که دختر 6 ساله را گرفته بود حالش بد شد و آن دختر را رها کرد من هم او را گرفتم و مانند دختر کوچک تر با چاقو کشتم سپس جسد مادرش را بلند کردیم و پیکر نغمه (دختر 6 ساله) را زیر جسد مادرش انداختم!!

 در ادامه بازسازی صحنه قتل احمد نیز گفت: من فقط شرایط را برای ورود دیگر متهمان آماده کردم و در حیاط آن ها را باز گذاشتم اما در قتل نقشی نداشتم.

سهراب نیز گفت: من هم که دختر 6 ساله را گرفته بودم در پذیرایی بودم که با دیدن آن صحنه های وحشتناک حالم بد شد و دختر را به حمزه سپردم و خودم به داخل حیاط نزد احمد رفتم.

با پایان یافتن بازسازی صحنه جنایت و در حالی که بنرهای تقدیر از کارآگاهان پلیس آگاهی و قاضی ویژه قتل عمد در محل وقوع حادثه خودنمایی می کرد متهمان با صدور قرار قانونی از سوی قاضی حسینی روانه زندان شدند.

قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در حاشیه بازسازی صحنه قتل ضمن قدردانی از راهنمایی ها و دستورات ویژه دادستان مشهد گفت: با تاکیدات رئیس کل دادگستری خراسان رضوی این پرونده جنایی با سرعت و دقت خاصی در دادسرا در حال رسیدگی است و طی چند روز آینده با تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک خراسان رضوی ارسال خواهد شد.

 رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی نیز که در محل بازسازی صحنه قتل حضور داشت درباره جزئیات دستگیری متهمان گفت:اگرچه این پرونده دارای پیچیدگی های خاصی بود و متهمان طوری صحنه را ساخته بودند که پدر خانواده به عنوان مظنون دستگیر شود اما کارآگاهان تنها طی چند ساعت و پس از مشورت های تخصصی با قاضی ویژه قتل عمد به «احمد» که بعد از وقوع جنایت در محل حضور داشت مظنون شدند و این گونه دیگر متهمان نیز به دام افتادند.
 
سرهنگ کارآگاه حمید رزمخواه افزود: «حمزه» آخرین متهم نیز در 3 کیلومتری مرزهای شرقی و در حالی که قصد فرار داشت با شلیک چندین گلوله هوایی در محاصره پلیس قرار گرفت و به دام افتاد.

گفت وگو با عاملان یک قتل فجیع +عکس
منبع: روزنامه خراسان

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ناگفته هایی از قتل فجیع 3 عضو یک خانواده» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات