انتقاد از کاندیداهای اصولگرایان برای عضویت در هیات رئیسه مجلس/می خواهند خودزنی کنند؟

انتقاد از کاندیداهای اصولگرایان برای عضویت در هیات رئیسه مجلس/می خواهند خودزنی کنند؟ سیاست > مجلس - محمد مهاجری در 24آنلاین نوشت:ترکیب اصولگرایانی که در هیات رئیسه موقت مجلس شورای اسلامی جمع شده اند،نه تنها قابل دفاع نیست که گویی نوعی خودزنی در این فراکسیون صورت گرفته است.

 رمز بقا و موفقیت یک مجموعه برای آنکه بتوانند با یکدیگر همکاری کنند،برخورداری از روحیه تعاون است. خودمحوری،تندخویی،تنگ نظری و تمامیت خواهی ، صفاتی هستند که یک مجموعه (و در اینجا هیات رئیسه مجلس) را از پویایی می اندازد.

اگر اصولگرایان مجلس مدعی اند که اکثریت پارلمان را در دست دارند، ناگزیرند به خودشان لطف کنند و با انتخاب افرادی که بجای ویژگیهای منفی بالا،از خصایل مثبت برخوردار باشند، مخالفان سیاسی شان را هم  جذب کنند.

هر دو نامزد اصولگرایان برای نایب رئیسی ، گزینه های ضعیفی اند و حتی اگر هردوشان هم رای بیاورند، به جای رحمت،برای فراکسیون شان زحمت اند. وقتی چهره هایی چون فولادگر،کاظم جلالی و حتی فلاحت پیشه و کوهکن حضور دارند،چرا باید برای کاندیداهای نواب رئیس، نوبت به چهره هایی برسد که در درجات  پایین تری قرار دارند؟ همچنین با حضور افرادی مانند مفتح. پورمختار، ،ساداتی نژاد،یوسفیان ملا،تجری و... معرفی برخی دیگر برای نامزدی کرسی های دبیری هیات رئیسه جفاست. و پیش از اینکه جفا به خانه ملت باشد، جفا به خود نامزدهایی است که باعث می شوند افکار عمومی به غیر از رئیس مجلس، بقیه هیات رئیسه را عملا هیچکاره بدانند و البته که تصور غلطی هم نمی کنند.

 

17302

کلید واژه ها: مجلس دهم - هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انتقاد از کاندیداهای اصولگرایان برای عضویت در هیات رئیسه مجلس/می خواهند خودزنی کنند؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات