قناعتی: رئیس‌سازمان‌زیبا‌سازی‌صلاحیت نداردبه گزارش جهان، ابوالفضل قناعتی در گفت‌‌وگو با تسنیم،‌ با اشاره به اجرای طرح نگارخانه‌ای به وسعت یک شهر توسط شهرداری تهران، اظهار داشت: بین مدیران شهری،‌ رئیس سازمان زیباسازی باید دارای بینش و سواد بالایی برای انجام کارهای هنری مربوطه در سازمان خود باشد و برای همه موضوعات برنامه‌ریزی مدونی داشته باشد.

وی با بیان اینکه برای ما قابل قبول نیست که یک مدیر شهری برنامه‌ زمانبندی‌ شده در طول سال برای خود نداشته باشد، ادامه داد: همه دنیا برای میلاد حضرت مسیح به آذین‌بندی و برگزاری مراسم می‌پردازند اما برای میلاد منجی عالم بشیریت که حضرت مسیح نیز مژده آمدن آن را داده است یک سازمان در کلانشهر تهران باید اقدام به اجرای طرحی کند که این مناسبت را تحت‌الشعاع خود قرار می‌دهد.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در ادامه گفت: یکی از افتخارات کشورمان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی،‌ آزادسازی خرمشهر و سوم خرداد است اما شهرداری تهران در قالب طرح نگارخانه‌ای به وسعت یک شهر اقدام به نصب تابلوهایی کرده است که مناسبت‌های مذکور را تحت‌الشعاع قرار داده است.

وی ادامه داد: این اقدام در پی بی‌تدبیری مسئول مربوطه انجام شده،‌ در حالی که این آثار مورد احترام است اما همه بر این باورند که باید در زمان دیگری برگزار می‌شد. اگر رئیس سازمان زیبا سازی ندانسته این کار را انجام داده صلاحیت ماندن در این جایگاه را ندارد و اگر با علم به این موضوع اقدام به اجرای طرح کرده باید عزل شود.

قناعتی با انتقاد از نصب این آثار در خیابان‌ها و بزرگراه‌های شهر نیز گفت: این آثار باید در نقاط خاص و مسقف نصب شود تا شهروندان بتوانند با تأمل آنها را مشاهده کنند ضمن اینکه برخی آثار مانند  آثار هنرمندان خارجی نیازمند توضیحاتی است تا پرسش‌های بیننده را به دلیل گویا نبودن مفهوم آن، پاسخ دهد.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قناعتی: رئیس‌سازمان‌زیبا‌سازی‌صلاحیت ندارد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات