آمارتکان‌دهنده آزارجنسی در پارلمان‌اسراییلبه گزارش جهان، تسنیم به نقل از هاآرتص خبر داد، اعضاء زن کنست رژیم صهیونیستی از احزاب مختلف در مصاحبه‌ای تلویزیونی به بیان مواردی پرداختند که قربانی آزار و سوءاستفاده جنسی قرار گرفته بودند. گستردگی فساد در بدنه سیاسی رژیم صهیونیستی به حدی است که دو نماینده زن کنست اعلام کردند باوجود ورود آنها به کنست هنوز هم مورد آزار قرار می‌گیرند.

طبق نظرسنجی صورت گرفته توسط شبکه دو اسرائیل، 28 نفر از 32 عضو فعلی کنست رژیم صهیونیستی در طول زندگی خود قربانی آزار و تجاوز جنسی قرار گرفته‌اند.

«میچال بیران» از حزب اتحاد صهیونیست و «میراو بن آری» از حزب کولانو افرادی بودند که اعلام کردند حتی پس از ورود به کنست نیز هدف چنین آزارهایی قرار گرفته‌اند.

«راشل آزاریا» از حزب کولانو نیز اعلام کرد زمانی که عضو شورای شهر قدس بوده چنین آزارهایی را تحمل کرده است.

بن آری درباره آزارهای جنسی که در ارتش متحمل شده صحبت کرد، اما اذعان کرد که چنین آزارهایی تنها مرتبط به گذشته نبوده و اخیرا نیز برای وی اتفاق افتاده است.

وی درباره آزارهای جنسی در کنست رژیم صهیونیستی گفت: حتی امروز، این واقعیت که من یک زن مجرد در کنست هستم من را در موقعیتی ناخوشایند قرار می‌دهد.

آزار و تجاوز جنسی در نهادهای مختلف از جمله ارتش و اداره پلیس رژیم صهیونیستی موضوعی است که همواره رسانه‌های اسرائیلی به پوشش آنها می‌پردازند و با وجود انتقاد بسیاری از شهرک‌نشین‌ها همچنان ادامه دارد.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز-بین المللی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آمارتکان‌دهنده آزارجنسی در پارلمان‌اسراییل» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات