ایران از اشغال جزایر سه گانه دست بکشد!

به گزارش «شیعه نیوز»، "احمد بن محمد جروان،" روز گذشته در اظهاراتی بی اساس از ایران خواست از مداخله در امور کشورهای عربی دست بکشد و اشغال جزایر سه گانه (تنب بزرگ، تنب کوچک و بوموسا) را پایان دهد.

جروان در سخنانی در جلسه روز گذشته پارلمان عربی مدعی شد ایران باید از مداخله در امور کشورهای عربی دست بکشد، به اصل حسن همجواری احترام گذارد، سیاست هایش را که با هدف انتشار بذر های فرقه گرایی پیش گرفته متوقف کند و به ایجاد بحران در مناطق مختلف جهان عرب پایان بخشد.

وی در ادامه ادعاهای واهی خود بار دیگر از ایران خواست از اشغال جزایر سه گانه تنب بزرگ، تنب کوچک و بوموسا دست بکشد و به درخواست امارات متحده عربی در حل مسأله این جزایر مبنی بر مذاکره مستقیم و یا رفتن به دادگاه بین المللی کیفری پاسخ دهد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر مخالفت با هرگونه اقدام سیاسی در خصوص مسأله حج تأکید و بار دیگر موضع ایران را در خصوص ساماندهی حجاج ایرانی رد کرد.

انتهای پیام/ 852

[ منبع این خبر سایت شیعه نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ایران از اشغال جزایر سه گانه دست بکشد!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات