افزایش تعداد دوربین‎های نظارت تصویری در جاده‌های آذربایجان غربی

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه عبدالحسین علی اکبری با اشاره به افزایش تعداد دوربین‎‌های نظارت تصویری در جاده‌های استان، اظهار داشت: تعداد دوربین‎‌های نظارت تصویری در جاده‌های آذربایجان غربی از 36 دستگاه در سال93 به تعداد 40 دستگاه طی سال 94 افزایش یافته است.

وی به افزایش تعداد دستگاه‌های تردد شمار آنلاین در استان اشاره کرد و ادامه داد: تعداد دستگاه‌های تردد شمار آنلاین در آذربایجان غربی با نصب 44 دستگاه و راه‌اندازی 18 دستگاه دیگر در سال 94 به 62 دستگاه رسیده که گسترش تعداد تردد شمارها در راستای استخراج دقیق آمار و اطلاعات و مدیریت جریان ترافیک مدنظر قرار دارد.

وی ابراز داشت: استخراج دقیق آمار و اطلاعات و اعمال اقدامات در راستای پیشگیری و شناسایی محورهای دارای تخلفات سرعت، فاصله غیر مجاز دستگاه‌های تردد شمار و... در راستای افزایش تعداد دستگاه‌های تردد شمار آنلاین در استان مورد توجه است.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های آذربایجان غربی با بیان اینکه تعداد 23 دستگاه دوربین شناسگر در راستای شناسایی سریع‌تر وقایع جاده‌ای در استان نصب شده است، یادآور شد: نصب سیستم هوا نما در پایانه مسافری ارومیه طی سال گذشته صورت گرفته است.

وی همچنین با اشاره به رویکرد در بخش ترانزیت و حمل و نقل بین‌الملل در استان طی سال 95، متذکر شد: تلاش در جهت انتقال عملیات گمرکی از نقطه صفر مرزی به جنب سالن تجاری در بازرگان و پیگیری امکان ورود ناوگان حامل بار ایرانی به قلمرو عراق در دستور کار قرار دارد.

علی اکبری ادامه داد: تلاش در جهت شروع عملیات اجرایی عمرانی در پایانه مرزی رازی و فراهم نمودن زمینه شروع به احداث سالن مسافری پایانه مرزی سرو از دیگر رویکرد و برنامه‌ها در بخش ترانزیت و حمل و نقل بین‌الملل در استان طی سال جاری به شمار می‌رود.

وی در پایان با بیان اینکه فراهم ساختن امکانات لازم به منظور تسهیل در امور ارتقای سطح ایمنی در حمل و نقل جاده‌ای استان از رویکرد و برنامه‌های مورد نظر بوده، اظهار داشت: استخراج دقیق آمار و اطلاعات در جهت افزایش ایمنی تردد در جاده‌ها و بهینه‌سازی ترافیک درمحورهای ارتباطی استان مورد توجه قرار دارد.

انتهای پیام/ب

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افزایش تعداد دوربین‎های نظارت تصویری در جاده‌های آذربایجان غربی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات