مذاکره جبهه مستقلین با عارف و لاریجانی

تاکنون 40 منتخب در دو روز گذشته از معتدلان اصلاح طلب و اصولگرا برای پیوستن به جبهه اعلام آمادگی کردند .

بخش سیاست تبیان

لاریجانی ، عارف ، جبهه مستقلین ، اصلاح طلب ، اصولگرا

قدرتعلی حشمتیان رئیس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان ایران با اشاره به جلسه اخیر این تشکل سیاسی اظهار داشت: جلسه 7 ساعته شورای عالی مستقلین و اعتدالگرایان با عنوان کارآمدی با حضور اکثریت اعضا در دفتر مرکزی برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه جمعی از دبیران کل احزاب، چند منتخب فعلی مجلس، تعدادی از وزرا و معاونین روسای دولت های سابق و جمعی از اساتید حضور داشتند.

حشمتیان به مصوبات و تصمیمات جلسه اخیر تشکل سیاسی مطبوع خود اشاره و تصریح کرد: در این جلسه مقرر شد که بنده علاوه بر ریاست جبهه مسئولیت سخنگویی جبهه را نیز بپذیرم و مصوبات جلسه را بدون کم و کاست به اطلاع عموم برسانم.

بنا داریم در ملاقات با رئیس جمهور در مورد ترمیم کابینه و کارآمدی بهتر دولت با معرفی چهره های شاخص جریان سوم اقدام به عمل آید تا مردم ایران در رابطه با آینده خود با روی کار آمدن چهره های مستقل و اعتدالگرا امید بیشتری به آینده داشته باشند.

رئیس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان ادامه داد: قرار شد تیم 6 نفره ای با حضور دو تن از نمایندگان اسبق مجلس، دو تن از دبیران کل احزاب و دو نفر از اساتید دانشگاه برای تدوین پیش نویس منشور جبهه مستقلین و اعتدالگرایان اقدام کنند.

وی با بیان اینکه در مرحله اول و دوم انتخابات 86 نفر از کاندیدای مورد حمایت مستقلین رای آوردند، گفت: تاکنون 40 منتخب در دو روز گذشته از معتدلان اصلاح طلب و اصولگرا برای پیوستن به جبهه اعلام آمادگی کردند و تیمی 7 نفره را تعیین کرده ایم تا در رابطه با کاندیدای مطرح برای هیات رئیسه ریاست مجلس و همچنین روسای کمیسیون ها شناسایی و چهره های منتخب مقبول تر را برای تصدی هیات رئیسه و روسای کمیسیون ها معرفی کنند.

حشمتیان افزود: تصمیم گرفته ایم که بدون وقفه با آقایان لاریجانی و عارف به مذاکره بپردازیم و از آنها خواسته شود که فضا را برای جوان تر ها و تازه نفس ترها باز کنند و هیات رئیسه و ریاست مجلس از قبضه دو جریان اصلاح طلب و اصولگرا بیرون بیاید.

رئیس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان اظهار داشت: در این جلسه مقرر شد کمیته ای متشکل از روسای کمیته های امور روحانیون، سیاسی و بانوان برای پیگیری و ملاقات و رایزنی با آقایان روحانی، هاشمی، ناطق نوری، سیدحسن خمینی، لاریجانی و عارف تشکیل شوند.

وی ادامه داد: بنا داریم در ملاقات با رئیس جمهور در مورد ترمیم کابینه و کارآمدی بهتر دولت با معرفی چهره های شاخص جریان سوم اقدام به عمل آید تا مردم ایران در رابطه با آینده خود با روی کار آمدن چهره های مستقل و اعتدالگرا امید بیشتری به آینده داشته باشند.


منبع : خبرگزاری فارس

 

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .

[ منبع این خبر سایت تبیان-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مذاکره جبهه مستقلین با عارف و لاریجانی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات