نیاز به ویندوز ۱۰ برای استفاده ۱۰۰درصد از توان پردازنده -آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش سیستم عامل:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- به تازگی شرکت مایکروسافت اعلام کرده است که برنامه ریزی ویژه ای را انجام داده است تا تنها با کمک آخرین نسخه سیستم عامل این شرکت بتوان به تمامی توانایی پردازنده ها دست پیدا کرد.

,نیاز,ویندوز,۱۰۰درصد,[categoriy]

نیاز به ویندوز ۱۰ برای استفاده ۱۰۰درصد از توان پردازنده

نیاز به ویندوز ۱۰ برای استفاده ۱۰۰درصد از توان پردازنده -آکانیاز,ویندوز,۱۰۰درصد,توان,پردازنده

آکاایران: نیاز به ویندوز ۱۰ برای استفاده ۱۰۰درصد از توان پردازنده

به تازگی شرکت مایکروسافت اعلام کرده است که برنامه ریزی ویژه ای را انجام داده است تا تنها با کمک آخرین نسخه سیستم عامل این شرکت بتوان به تمامی توانایی پردازنده ها دست پیدا کرد.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از وب سایت خبری تحلیلی gizmodo، اگر فکر می کنید که دورانی که باید برای هم خوانی پردازنده و سیستم عامل خود دقت زیادی به خرج می دادید به سر رسیده است، باید به شما بگوییم که در اشتباه هستید.

به تازگی اخباری در شبکه اینترنت منتشر شده است که شاید برای بسیاری از هواداران فناوری های روز جهان، هیجان انگیز به نظر برسد ولی به طور حتم برای کاربران عمومی کامپیوتر، ناامید کننده خواهد بود.

این خبر حاکی از آن است که به زودی پردازنده های نسل جدید برای بهره گیری از تمام توان اجرایی و مزایای خود، نیاز به استفاده از آخرین نسخه سیستم عامل شرکت مایکروسافت یعنی ویندوز ۱۰ خواهند داشت.

,نیاز,ویندوز,۱۰۰درصد,[categoriy]

نیاز به ویندوز ۱۰ برای استفاده ۱۰۰درصد از توان پردازنده

 
این موضوع از یک سو می تواند بسیار مفید باشد زیرا کاربران را به استفاده از جدیدترین نسخه سیستم عامل تشویق کرده و در نتیجه موجب استفاده بیش تر از مزایای امنیتی ویندوز خواهد شد. در نقطه مقابل می توان گفت که بسیاری از افراد مجبور به تغییر سیستم عامل خود خواهند شد درحالی که هدف اصلی آن ها تنها بهبود سخت افزار دستگاه خود بوده است.

البته هنوز مشخص نیست که چه زمانی این امر به صورت کامل اجرایی خواهد شد و باید منتظر ماند تا راهکاری برای رفع این موضوع پیشنهاد شود، در غیر این صورت ممکن است مایکروسافت با مشکلاتی در زمینه دیدگاه عمومی روبرو شود که البته چندان با اقداماتی که به این امر منتهی شده است بیگانه نیست.
 [ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نیاز به ویندوز ۱۰ برای استفاده ۱۰۰درصد از توان پردازنده -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات