سود بزرگ لینوکس در معامله با AT&T -آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- خواسته اصلی مدیران شرکت AT&T این است که کاربران این اپراتور بزرگ بزودی قادر باشند هر چه را که نیاز دارند و در هر زمان دلخواه، براحتی دریافت کنند.

,بزرگ,لینوکس,معامله,[categoriy]

سود بزرگ لینوکس در معامله با AT&T

سود بزرگ لینوکس در معامله با AT&T -آکابزرگ,لینوکس,معامله,at&t

آکاایران: سود بزرگ لینوکس در معامله با AT&T

دومین شرکت بزرگ مخابراتی آمریکا اعلام کرد که از این پس در زیرساخت خود از نسخه اوبونتو سیستم عامل لینوکس استفاده خواهد کرد. بدین ترتیب و با این تصمیم، اوبونتو خواهد توانست آی.بی.ام و همچنین مایکروسافت را در عرصه رقابت برای بدست آوردن این قرارداد پرسود شکست داده و آنها را پشت سربگذارد.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از اینکوایرر، شرکت  AT&T که از سال 2005 بر وضعیت فعلی خود باقی بوده، اکنون تصمیم گرفته است که با انتخاب شرکت کانونیکال، دارنده سیستم عامل اوبونتو(یکی از توزیع های مشهور لینوکس) به جرگه شرکت های فعال در زمینه فناوری شبکه و نیز پردازش ابری بپیوندد و با تمرکز بر ابداع و نوآوری، در مقابل دیگر رقبای صاحب نام این عرصه مانند Azure مایکروسافت و همچنین آی.بی.ام عرض اندام نماید.

مطابق اظهار نظر یکی از مدیران شرکت کانونیکال، این قرارداد برای شرکت متبوع وی حائز اهمیت فراوانی است. به گفته وی، بهترین ابداعات شرکت وی با توجه به ابعاد متنوع و آینده باز AT&T برای رفع نیازهای این شرکت بزرگ مخابراتی آمریکا بکار گرفته می شود.

به گفته وی: «انتخاب ما از سوی AT&T برای پشتیباین فعالیت هایش در زمینه پردازش ابری، نرم افزارهای سازمانی و نیز شبکه، همزمان این فرصت را در اختیار ما می گذارد که به ابداع بیشتر در جهت نسل جدید راه حل های ابری و شبکه ای مبتنی بر نرم افزار بپردازیم. اوبونتو سیستم عاملی مناسب فضای ابری است و این امر، امکان می دهد که تجارب مهندسی خود در زمینه پردازش ابری و نرم افزار اخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی - باز را در اختیار AT&T قرار دهیم.»

,بزرگ,لینوکس,معامله,[categoriy]

سود بزرگ لینوکس در معامله با AT&T


مطابق این توافق، اوبونتو پیشنهادی برای پشتیبانی کامل از بازه خدمات پردازش ابری، شبکه و نرم افزارهای سازمانی عرضه خواهد کرد. پیشنهاد اوبونتو همچنین باید در چهار بستر خطوط ثابت، پهن باند، موبایل و نیز تلویزیون عمل کند.

خواسته اصلی مدیران شرکت AT&T این است که کاربران این اپراتور بزرگ بزودی قادر باشند هر چه را که نیاز دارند و در هر زمان دلخواه، براحتی دریافت کنند.
 [ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سود بزرگ لینوکس در معامله با AT&T -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات