بازید دو هیات فرانسوی و لبنانی از دانشگاه شهید بهشتی

به گزارش روز سه شنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی دانشگاه شهید بهشتی، یک هیات از دانشگاه لبنان و یک هیات از «مرکز ملی تحقیقات علمی کشور فرانسه» از این دانشگاه بازدید کردند.
هیات دانشگاه لبنانی به ریاست امین الساحلی، رئیس دفتر همکاری های علمی بین ایران و لبنان در دانشگاه شهید بهشتی حضور یافت.

** تاسیس آزمایشگاه بیوتکنولوژی در دانشگاه لبنانی با لوگوی دانشگاه شهید بهشتی
در این دیدار بر گسترش و تعمیق روابط علمی و پژوهشی تأکید شد؛ تأسیس آزمایشگاه بیوتکنولوژی در دانشگاه لبنانی با لوگوی دانشگاه شهید بهشتی، تبادل استاد و دانشجو و انجام پروژه های تحقیقاتی مشترک از جمله موضوعات مورد بحث در این دیدار بود.

** سفر هیات فرانسوی به دانشگاه شهید بهشتی در ماه اکتبر
همچنین هیاتی متشکل از مقامات «مرکز ملی تحقیقات علمی کشور فرانسه»، نیز از دانشگاه شهید بهشتی بازدید کردند.
این هیات مقدمات سفر هیات عالی رتبه فرانسوی که در ماه اکتبر به ایران سفر می کند را به انجام رساندند و در جلسه ای با حضور نمایندگان دانشگاه شهید بهشتی با توانایی های این مرکز علمی در حوزه های مختلف آشنا شدند و هماهنگی‌های لازم برای برنامه کاری هیات اصلی صورت پذیرفت.
فراهنگ**9187**1027

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازید دو هیات فرانسوی و لبنانی از دانشگاه شهید بهشتی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات