با باشگاه های متخلف به شدت برخورد می کنیم

به گزارش روابط عمومی این اداره کل، جمشید نظمی در جمع موسسین و مدیران باشگاه های استان، با بیان اینکه باشگاه ها کلید اتصال بخش خصوصی با ورزش کشور هستند، حضور بخش خصوصی در ورزش و افزایش مشارکت در توسعه ورزش در همه ابعاد را هدف دولت و وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد.
وی افزود: باشگاه های متخلف و بدون مجوز در مرحله اول باید اطلاع رسانی دقیق در خصوص نحوه دریافت پروانه آنها صورت پذیرد و در مراحل بعدی به شدت برخورد و حتی تعطیل باید شوند چرا که این گونه باشگاه ها برای جوانان و جامعه بسیار مضر و آسیب رسان خواهند بود.
نظمی ادامه داد: توجه به وضعیت باشگاه های ورزشی و نظارت و بازرسی بیشتر از این اماکن موجب می شود افراد بیشتری به ورزش علاقه نشان دهند و همین امر متضمن سلامت اقشار مختلف جامعه است.
وی، به خطرات استفاده از مواد نیروزا و مکمل های غیرقانونی در برخی از باشگاه های ورزشی اشاره کرد و گفت: با توجه به اهمیتی که شهروندان به سلامت خود می دهند نصب تبلیغات و پیامدهای هشدار دهنده در باشگاه های ورزشی، استفاده از این گونه مواد خطرناک را کاهش می دهد.
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی از باشگاه ها به عنوان مکان های امن که باعث ایجاد شور و نشاط در افراد می شوند نام برد و گفت: یکی از مهم ترین بخش های ورزش باشگاه ها هستند، از این رو باید نظارت لازم برنحوه عملکرد آنها انجام شود.
نظمی اضافه کرد: باشگاه ها با سرمایه گذاری مالی و اجرایی اهدافی را دنبال می کنند که ورزش استان به دنبال آن است که باید حمایت، هدایت و راهنمایی شوند.
وی افزود: هدایت صحیح، ارائه اطلاعات درست، راهنمایی موثر و ایجاد بستر و شرایط برای باشگاه ها مدنظر کارشناسان اداره کل ورزش و جوانان است.
3038/6183

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «با باشگاه های متخلف به شدت برخورد می کنیم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات