رئیس هیات فوتبال خوزستان: فصل نقل و انتقالات فرصت مناسبی برای افراد سود جو است/ بازیکنان هوشیار باشند

عبدالکاظم طالقانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به حاشیه های اطراف تیم های لیگ برتری در فصل نقل و انتقالات اظهار کرد: باتوجه به آیین نامه فدراسیون زمان و نوع قراردادها در فصل نقل و انتقالات مشخص شده و هرگونه شرایطی به غیر از آیین نامه فدراسیون برای انعقاد قرارداد قابل قبول نیست.
وی افزود: برخی افراد در فصل نقل و انتقالات به دنبال منافع شخصی خود بوده و با نزدیک شدن به بازیکنان لیگ برتری برای آن ها حاشیه هایی را می سازند اما بازیکنانی که با ضوابط و مقررات فدراسیون آشنا هستند هیچگاه سرنوشت خود را به دست این افراد سودجو نمی دهند.
رئیس هیات فوتبال خوزستان ادامه داد: این افراد با دادن وعده های غیر واقعی بازیکنان جوان تیم ها را وسوسه می کنند تا بر اساس تصمیمگیری های آن ها تیم مورد نظر خود را انتخاب کنند اما تن دادن به این تصمیمات بازیکنان را با چالش های جدی مواجه می سازد.
وی بیان کرد: جلوگیری از فعالیت این افراد دشوار است اما بازیکنان باید باتوجه به تجربه ای که دارند از این افراد دوری کرده و خود را اسیر این حاشیه ها نکنند.
طالقانی تصریح کرد: متاسفانه دلالان فوتبال سال ها است که در اطراف تیم های لیگ برتری، دسته یکی و لیگ های پایین تر قرار گرفته اند و به سختی می توان دست آن ها را از فوتبال کوتاه کرد اما امید است با درایت باشگاه ها و دوری آن ها از هرگونه حاشیه بتوان نقش افراد سودجو را در جابه جایی بازیکنان کمرنگ کرد.
بر اساس شنیده ها برخی از دلالان در استان خوزستان تنها دو بازی مانده به رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور با نزدیک شدن به بازیکنان تیم استقلال خوزستان و پیشنهادات وسوسه برانگیز قصد دارند برخی از بازیکنان را از این تیم جدا کنند.
با این وجود باتوجه به شنیده ها ، مدیریت باشگاه استقلال خوزستان با جدیت بازیکنان فصل گذشته خود را حفظ کرده و قصد دارد با افزایش قرارداد بازیکنان خود دست این دلالان را از این باشگاه کوتاه کند.
7152/6064

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رئیس هیات فوتبال خوزستان: فصل نقل و انتقالات فرصت مناسبی برای افراد سود جو است/ بازیکنان هوشیار باشند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات