افزایش نگرانی در مورد آماده نشدن به موقع پیست دوچرخه سواری المپیک ریو

به گزارش تارنمای خبری دویچه وله، آماده سازی پیست دوچرخه سواری بیشترین تاخیر را در مقایسه با سایر سالن های ورزشی داشته است.
مسئولان بازیهای ریو بدنبال اعلام ورشکستگی شرکت تکنوسولو ، ناچار شد این پروژه را به یک پیمانکار دیگر بسپارد.
برگزارکنندگان بازیهای ریو اعلام کردند ساخت این پیست به میزان 88 درصد تکمیل شده است و این تغییر تاثیری در زمان تکمیل طرح نخواهد داشت.
ساخت این پیست دوچرخه سواری با هزینه 43 میلیون دلار چندین بار به تاخیر افتاده است و تست آزمایشی نیز در آنجا برگزار نشده است. قرار است یک جلسه تمرینی در اواخر ماه ژوئن و در فاصله شش هفته تا آغاز بازیها دراین پیست برگزار شود.
ماریو آندرادا سخنگوی کمیته المپیک ریو گفت: ما بدنبال گشایش این پیست هستیم، اما اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری اعلام کرده است که بعید است هیچ رکابزن بین المللی برای شرکت در تست آزمایشی بیاید، چرا که تا آغاز بازیها زمانی باقی نمانده است.
هفته گذشته، این اتحادیه نسبت به آماده سازی پیست دوچرخه سواری بازیهای ریو ابراز نگرانی کرد.
برایان کوکسن رئیس اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری گفت: این اتحادیه نگرانی و تاسف عمیق خود را در باره این تاخیر اعلام می دارد، هنوز کارهای زیادی باید انجام شود تا از ایمن بودن ورزشکاران در هنگام برگزاری مسابقه آگاهی حاصل شود، در حالی که زمان به سرعت می گذرد.
بازیهای المپیک ریو با موانع و مشکلات متعددی شامل نگرانی در مورد شیوع ویروس زیکا، ایمنی، کاهش بودجه بازیها و فروش پایین بلیت بازیها و ادامه بحران سیاسی در برزیل روبرو شده است.
ورزشی**1584

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افزایش نگرانی در مورد آماده نشدن به موقع پیست دوچرخه سواری المپیک ریو» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات