ابراز رضایت سرمربی تیم ملی کاراته از روند اردوهای آماده سازی تیم

شهرام هروی با اشاره به اینکه هم اکنون دومین اردوی تیم ملی در ورزشگاه آزادی درحال برگزاری است به ایرنا، افزود:همه چیز خوب است و کاراته کاهای حاضر در اردو با انگیزه بالا در تمرینات شرکت می کنند.
وی درپاسخ به سوالی درخصوص برنامه های دومین اردوی آماده سازی تیم،اظهارداشت:‌ اردوی دوم باهدف دستیابی به افزایش سطح فنی، عمومی و بدنسازی طراحی شده که کاراته کاهای حاضر در دو نوبت صبح و بعد ازظهر این موارد را مرور می کنند.
هروی اضافه کرد:‌اردوی دوم که هفتم خرداد آغاز شده است پانزدهم به پایان می رسد و کاراته کاها پس از مرخصی سه روزه در اردوی سوم که روز هجدهم خرداد برپا خواهد شد حاضر می شوند.
وی درپاسخ به این سئوال که اردوی بعدی در کجا برپا خواهد شد،تاکید کرد:‌به دلیل وجود امکانات مناسب ورزشگاه آزادی تصمیم گرفتیم تمامی اردوها تا زمان اعزام ملی پوشان به صورت متمرکز دراین مجموعه برگزار شود.
وی ادامه داد:‌البته با نزدیک شدن به مسابقات و برای تطبیق شرایط بدنی ورزشکاران با محل برگزاری مسابقات تعدادی از اردوها را در جاهایی که با محل برگزاری مطابقت بیشتری داشته باشد برپا خواهیم کرد.
تیم کاراته دانشجویان ایران برای شرکت درمسابقات جهانی دانشجویان جهان که بیستم مردادماه در پرتغال برگزار می شود به این کشور اعزام خواهد شد.
هروی درپاسخ به این سئوال که آیا کاراته کاها پیش ازشرکت در مسابقات جهانی دانشجویان در مسابقات تدارکاتی داخلی و یا برون مرزی حضور پیدا خواهند کرد نیز گفت:‌ چنانچه شرایط فراهم و امکانات مهیا شود کاراته کاهای حاضر دراردو درتورنمنت های معتبرخارجی وداخلی با رقبای خود مبارزه خواهند کرد تا با آمادگی لازم درمسابقات جهانی دانشجویان شرکت کنند.
وی ادامه داد:پس از شرکت در مسابقات جهانی دانشجویان و بازگشت نفرات اعزامی بلافاصله تمامی کاراته کاها در مسابقات جام وحدت و دوستی که 27 تا 31 مرداد ماه در ارومیه برگزار می شود حاضر شده و با رقبای خود مبارزه خواهند کرد.
14 کاراته کا هم اکنون دراردوی تیم ملی کاراته حاضر بوده و تمرینات آماده سازی خود را زیر نظر کادر فنی این تیم دنبال می کنند.
ورزشی**9144** 1701

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ابراز رضایت سرمربی تیم ملی کاراته از روند اردوهای آماده سازی تیم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات