به روزرسانی امنیتی اوراکل برای جاوا و دیگر برنامه های نرم افزاری -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای اینترنت

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش وب و اینترنت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- کاربران و برنامه نویسانی که از نرم افزارهای شرکت اوراکل استفاده می کنند باید حتما بسته های به روزرسان جدید عرضه شده توسط این شرکت را بارگذاری و نصب کنند.

,روزرسانی,امنیتی,اوراکل,[categoriy]

به روزرسانی امنیتی اوراکل برای جاوا و دیگر برنامه های نرم افزاری

به روزرسانی امنیتی اوراکل برای جاوا و دیگر برنامه های نرم افزاری -آکاروزرسانی,امنیتی,اوراکل,جاوا,برنامه,افزاری

آکاایران: به روزرسانی امنیتی اوراکل برای جاوا و دیگر برنامه های نرم افزاری

شرکت اوراکل مطابق روند همیشگی بسته های به روزرسان سه ماهه خود را عرضه کرده است. بیش از یک سوم بسته های به روزرسان امنیتی در این مجموعه برای برنامه های جاوا، MySQL، و Oracle Database Server عرضه شده اند.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، برخی از این آسیب پذیری ها بسیار خطرناک هستند و به کاربران هشدار داده شده که در صورت عدم نصب وصله های عرضه شده اجرای کدهای مخرب از راه دور بر روی رایانه های آنها ممکن است.

البته اوراکل در مورد اینکه آیا از آسیب پذیری های افشا شده به طور موفقیت آمیز سوءاستفاده ای شده یا خیر اظهارنظری نکرده؛ اما از تلاش هایی برای حمله با بهره گیری از آنها خبر داده است.

وصله های اوراکل در مجموع ۱۳۶ آسیب پذیری را برطرف می کنند. آخرین بسته به روزرسان این شرکت ۹۸ آسیب پذیری را برطرف می کرد. در میان آسیب پذیری های وصله شده جدی ترین مورد مربوط به Java VM component (CVE-2016-3454) در سرور دیتابیس اوراکل (نسخه های ۱۱.۲.۰۴، ۱۲.۱.۰.۱ و ۱۲.۱.۰.۲ است.)[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «به روزرسانی امنیتی اوراکل برای جاوا و دیگر برنامه های نرم افزاری -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات