پاسخ برادر آقای رئیس جمهور

غايب يا حاضر بودنش بهانه خوبي است براي انتقاد. اگر در كنار رييس‌جمهور باشد انتقاد به بودنش دارند و اگر نباشد هم شايعه پشت شايعه مي‌آورند. روزنامه  اعتماد: غايب يا حاضر بودنش بهانه خوبي است براي انتقاد. اگر در كنار رييس‌جمهور باشد انتقاد به بودنش دارند و اگر نباشد هم شايعه پشت شايعه مي‌آورند.

شايعه‌هايي كه حتي او را تا زندان اوين هم مي‌برند. حسين فريدون شايد كم‌حرف‌ترين مرد كابينه حسن روحاني بوده باشد. اظهارنظري از او در سه سال اخير به چشم نمي‌خورد و هر جا هم كه بوده است يا حامل پيامي از رييس‌جمهور بوده است يا رابط برادر با ساير حوزه‌ها. مرد كم‌حرف كابينه اما كوهي از حرف و حديث پشتش دارد.

حرف‌هايي كه از تذكر حالا به بازداشت رسيده است. «برادر رييس‌جمهور» بودن براي او از همان روزهاي ابتدايي خوش يمن نبود. سكوتش هم مخالفان را جري‌تر مي‌كرد تا شايد تصور كنند چنته دفاع آقاي برادر رييس‌جمهور پر نيست. خبرها درست از چند روز پيش شروع شد كه عده‌اي از رسانه‌ها با اين استدلال كه روزهاست خبري از برادر رييس‌جمهور نه در جلسات هيات دولت و نه در مراسم‌هاي رسمي است پس او كجاست؟ چند روز بعد شايعه بازداشت او را دامن زدند و دو روز پيش وقتي دادستان كل كشور پاسخ مورد نظرشان را به احتمال بازداشت برادر رييس‌جمهور نداد تيتر زدند «سكوت دادستان كل كشور در برابر بازداشت حسين فريدون».

خبري كه ماندگاري‌اش در رسانه‌هاي آنها كمتر از يك ساعت با تكذيبيه دادستاني كل كشور دوام آورد. با اين همه دلخوشي به بازداشت برادر رييس‌جمهور هرچند هنوز هم ادامه داشت اما با سفر روز گذشته روحاني به آذربايجان غربي دود شد و به هوا رفت. هنگامي كه روحاني از هواپيما پياده شد خبري از برادرش نبود. حتي در مراسم سخنراني‌اش در جمع مردم اروميه هم خبري از دستيار ويژه او كه همان برادرش است، نبود.

اما نشست روحاني با علما و روحانيون اروميه يك تصوير مهم داشت. تصويري كه اميدهاي مخالفان دولت براي داشتن يك بهانه حسابي كه سور و‌سات حمله به دولت را فراهم مي‌كرد، نااميد كرد. حسين فريدون درست چند صندلي آن‌طرف‌تر از برادر خود در رديف اول مراسم نشسته بود. ميان يك مشاور و يك معاون رييس‌جمهور نشسته بود تا شايد درست يك روز پس از شايعه بازداشتش اين‌گونه پاسخ مخالفان دولت را داده باشد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پاسخ برادر آقای رئیس جمهور» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات