یونسی: هیچ کس، ایرانی تر از دیگران نیست

دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی گفت: هیچ فرد و قومی حق ندارد خود را ایرانی تر از دیگر اقوام و افراد بداند. خبرگزاری آنا: دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی گفت: هیچ فرد و قومی حق ندارد خود را ایرانی تر از دیگر اقوام و افراد بداند.

حجت الاسلام علی یونسی که به عنوان نماینده رئیس جمهوری به شهرستان مرزی سردشت در آذربایجان غربی سفر کرده است، در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: دولت و نظام با هر گونه قوم گرایی و تسلط و ترجیح قومی بر قوم دیگر مخالف بوده و با آن برخورد خواهد کرد.

وی گفت: اقوام و مذاهب مختلف ایران جلوه ای از وحدت ملی هستند که بدون توجه به این تنوع هرگز کشور قادر نخواهد بود به پیشرفت و توسعه نایل شود.

حجت الاسلام یونسی با بیان اینکه پیشرفت کشور نیازمند مشارکت همه اقوام و مذاهب است، افزود: قطار ایران به همه ملت ایران تعلق دارد و هرکسی بخواهد از آن پیاده شود، بدون شک مانع حرکت آن خواهد شد.

وی از اقوام ایرانی به عنوان یک فرصت ارزشمند یاد کرد و گفت: در شرایط حساس منطقه ای، همه باید با تدبیر و هوشیاری کامل با توطئه های دشمن و گروه های افراطی و قوم گرا برخورد کنند و فرصت هرگونه اختلاف افکنی را از آنها بگیرند.

حجت الاسلام یونسی با اشاره به برخی مشکلات و تنگناهای موجود در کشور گفت: خواسته های مردم فراوان ولی ظرفیت محدود است و از این رو دولت در تلاش است تا اولویت هائی را برگزیند که تاثیر زیادی بر عامه مردم داشته باشد.

وی همچنین با بیان موفقیت دولت در برنامه برجام و رفع تحریم ها اضافه کرد: دولت تدبیر و امید در گام اول با برداشتن تحریم ها و در گام بعدی با ایجاد رونق اقتصادی دنبال بهبود شرایط کار و معیشت مردم است.

دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی گفت: خوشبختانه دولت تدبیر و امید با رفع تحریم ها توانست سایه شوم جنگ را از ایران اسلامی برطرف سازد.

وی اظهار کرد: تمامی تلاش دولت بر این است که نشاط و پویایی را بر اقتصاد کشور بازگرداند و این امر تنها در سایه مشارکت مردم با دولت امکانپذیر است.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «یونسی: هیچ کس، ایرانی تر از دیگران نیست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات