توضیح لاریجانی درباره «خداوند رنگین‌کمان»

رئیس مجلس شورای اسلامی درباره واکنش خود به نماینده دیر، کنگان و عسلویه در جلسه قبل مجلس که سخنان خود را با خداوند رنگین‌کمان آغاز کرده بود توضیحاتی ارائه داد. خبرگزاری ایسنا: رئیس مجلس شورای اسلامی درباره واکنش خود به نماینده دیر، کنگان و عسلویه در جلسه قبل مجلس که سخنان خود را با خداوند رنگین‌کمان آغاز کرده بود توضیحاتی ارائه داد.

در جریان بررسی اعتبارنامه‌های نمایندگان زمانی که سکینه الماسی نماینده دیر،‌ کنگان و عسلویه برای قرائت گزارش این شعبه درباره اعتبارنامه‌های نمایندگان در پشت تریبون حاضر شد علی لاریجانی، گفت: رسانه‌ها به خانم الماسی ظلمی کردند؛ زمانی که ایشان داشتند آن شعر زیبا را می‌خواندند من نخندیدم؛ چشمم را به جهت خستگی مالش دادم؛ رسانه‌ها شیطنت کردند.

لاریجانی سپس خطاب به این نماینده مجلس، گفت: از این به بعد باید پوست کلفت باشید، از این شیطنت‌ها زیاد می‌کنند.

الماسی پس از توضیح لاریجانی گزارش خود را این‌ بار با این شعر آغاز کرد: «اهل دل چون نامه انشاء می‌کنند/ابتدا با نام زهرا می‌کنند».

در جلسه روز یکشنبه مجلس سکینه الماسی با «خداوند رنگین کمان» آغاز کرده بود که پس از آن رسانه‌ها عکسی را منتشر کردند که علی لاریجانی نتوانسته بود در واکنش به این صحبت غیرمتعارف در صحن جلوی خنده خود را بگیرد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توضیح لاریجانی درباره «خداوند رنگین‌کمان»» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات