45 میلیون نفر در جهان؛ اسیر بردگی مدرن

یک گزارش مهم تازه نشان می دهد که 45 میلیون و 800 هزار نفر از مردم سراسر جهان اسیر بردگی مدرن هستند و شمار آنها یک سوم بیش از آن چیزی است که پیش از این تصور می شد. خبرگزاری ایرنا: یک گزارش مهم تازه نشان می دهد که 45 میلیون و 800 هزار نفر از مردم سراسر جهان اسیر بردگی مدرن هستند و شمار آنها یک سوم بیش از آن چیزی است که پیش از این تصور می شد.

براساس مطالعه انجام شده که نتایج آن بامداد سه شنبه انتشار یافت ، آنها جزئی از قاچاق انسان بوده و مجبور شده اند به عنوان روسپی ، خدمتکار داخل منازل کار کنند یا اسیر قرض و بدهی بوده و ناگزیر به کار پر زحمت در کارخانه ها یا مزارع شده اند.

در شاخص جهانی بردگی برای سال 2016 دریافته شده است که هرگوشه از جهان تحت تاثیر بردگی قرار داشته ولی آسیا بدترین متخلف است.

در این میان ، کره شمالی یک کشور به شدت پنهانکار از بدترین ها بوده و 37/4 درصد جمعیت آن به بردگی گرفته شده و به دنبال آن ازبکستان با 97/3 درصد و کامبوج با 65/1 درصد قرار دارند.

هند از بالاترین تعداد برده مدرن با 35/18 میلیون نفر برخوردار بوده و به دنبال آن چین با 39/3 میلیون ، پاکستان با 13/2 میلیون نفر قرار دارند.

در این گزارش دریافته شده است که 8/ 45 میلیون مرد ، زن و کودک اسیر بردگی مدرن هستند که این رقم10 میلیون نفر بیشتر از بررسی انجام شده قبلی در سال 2014 است.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «45 میلیون نفر در جهان؛ اسیر بردگی مدرن» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات