شهرداران ضعیف تحت نفوذ شورای شهر قرار می گیرند

حسن آذری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود :بر اساس قانون ارتباط شورای اسلامی شهرها با شهرداری های باید برابر با قانون باشد وهرگونه اعمال نفوذ شخصی اعضای شورای اسلامی شهرها بر شهرداران غیر قانونی است .
وی اظهار کرد : نفوذ اعضای شورای شهر بر شهرداری در صورتیکه شهرداران در وظایف مدیریت ضعیف عمل کنند ،در برخی موارد امکان پذیر می شود .
وی بیان کرد :درصورت عمل به قانون و انجام وظایف قانونی در شهرداری نیازی به تلاش در جهت کسب رضایت اعضای شورای اسلامی شهرها نیست و از طرف دیگر اعضای شورای اسلامی شهرها نیز باید در امور شهرداری و وظایف شهردار به صورت قانونی رفتار کنند .
آذری گفت : شهردار قانونمند و خدمتگزار مردم نباید خواسته های غیر قانونی شهردار را پذیرا باشد و چهار چوب قانون را محور فعالیت های خود قرار دهد .
وی افزود :متاسفانه در برخی موارد شهرداران تحت نفوذ اعضای شورای اسلامی شهرها قرار دارند و به همین دلیل تحت حمایت های خاص این افراد قرار می گیرند .
وی اظهار کرد :متاسفانه تعویض تکراری شهرداران به دلیل نفوذ اعضای شورای اسلامی شهرها است .
وی بیان کرد : تلاش می شود که فعالیت شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهر خرم آباد برابر با قانون باشد .
/6001/7274

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شهرداران ضعیف تحت نفوذ شورای شهر قرار می گیرند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات