گشایش دهمین اجلاس مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت ایران در گیلان

به گزارش خبرنگار ایرنا، ایجاد وحدت رویه و اقدامات مشترک به منظور همسوسازی برنامه های عملیاتی سال 95 سازمان بیمه سلامت ایران، طراحی برنامه های توسعه ای و ارتقاء فرآیندهای جاری در سطح واحدهای ستادی و استانی از اهداف برگزاری این اجلاس عنوان شد.
تشریح برنامه عملیاتی حوزه معاونت بیمه سلامت، تشریح برنامه های عملیاتی حوزه معاونت مطالعات و توسعه خدمات بیمه ای، برنامه های عملیاتی حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع، تشریح برنامه های عملیاتی حوزه مدیرعامل و تحلیل هزینه (گام ها و اقدامات انجام شده و قابل انجام در قالب بحث گروهی) از برنامه های این اجلاس است.
مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان با اشاره به دستاوردهای دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت گفت: طرح بیمه سلامت همگانی و تحول سلامت، آرزوی دیرینه دست اندرکاران این حوزه بود که در دولت یازدهم محقق شد.
علی اکبری در مراسم افتتاح دهمین اجلاس مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت ایران افزود: با اجرای طرح تحول نظام سلامت هزینه های درمانی مردم کاهش یافت و با اجرای بیمه سلامت همگانی افراد فاقد هر گونه دفترچه درمانی، تحت پوشش قرار گرفتند.
وی اظهار داشت: تمام تلاش دولت تدبیر و امید این است که در سالی که بنا به فرموده رهبری سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامیده شده، به گونه ای تغییر دهند تا مردم در رفاه و آسایش باشند.
وی تعداد بیمه شدگان تحت پوشش بیمه سلامت استان گیلان را یک میلیون و 533 هزار و 874 نفر عنوان و خاطر نشان کرد: این تعداد از بیمه شدگان تحت پوشش صندوق روستائیان، سلامت همگانی، کارکنان دولت، ایرانیان و سایر اقشار هستند.
در این اجلاس مدیر عامل، معاونان، مدیران ارشد ستادی و استانی بیمه سلامت ایران و هیات مدیره شرکت دارند.
دهمین اجلاس مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت ایران تا 13 خردادماه جاری در هتل کادوس رشت ادامه دارد.
7286/2007

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گشایش دهمین اجلاس مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت ایران در گیلان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات