۱۰ واحد بزرگ درمانی تهران در آستانه معرفی به مراجع قضایی

۱۰ واحد بزرگ درمانی تهران در آستانه معرفی به مراجع قضایی

تسنیم/ رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران از بازرسی کارشناسی ۱۰ واحد بزرگ درمانی در تهران دارای مشکل پسماند خبر داد و گفت: در صورت ادامه مشکل پسماند این واحدهای بزرگ درمانی، آنها به سرعت به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

محمدحسین بازگیر درباره برخورد با بیمارستانهای دارای مشکل پسماند اظهار کرد: جلسه‌ای را طی روزهای گذشته با سازمان مدیریت پسماند، بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی داشتیم و موضوع پسماندهای بیمارستانی مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: برخی واحدهای درمانی بحث پسماند و تفکیک زباله‌ها را به خوبی انجام نمی‌دهند که محبور به ایجاد اصلاحات در زمینه پسماند آنها هستیم.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران با اشاره به شناسایی و بازرسی از 10 واحد بزرگ درمانی که دارای مشکل پسماند بیمارستانی هستند، خاطرنشان کرد: فعلا اولویت ما بازرسی از این واحدها و برخورد در صورت عدم اصلاح به‌موقع است.

بازگیر تاکید کرد: بازرسی از سوی تیم‌های کارشناسی محیط زیست، پسماند، بهداشت، فرمانداری و دانشگاههای مربوطه انجام می‌گیرد و به این واحدها 10 روز فرصت داده می‌شود که در صورت ادامه وضعیت مشکل پسماند به سرعت به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

وی ادامه داد: برخورد با این واحدهای بزرگ درمانی که از بیمارستانهای بزرگ تهران هستند در صورت رفع نشدن مشکل پسماند جدی است چرا که پسماندهای بیمارستانی می‌توانند مشکلاتی را برای مردم و کارمندان آن بیمارستان ایجاد کند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران در پایان اظهار داشت: بازرسی کارشناسی و برخورد با این واحدهای بیمارستانی که در شهر تهران واقع شده‌اند هرچه سریع‌تر در طی روزهای آتی انجام می‌گیرد.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۱۰ واحد بزرگ درمانی تهران در آستانه معرفی به مراجع قضایی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات