بازگشت مرتضی حسینی به مسابقات والیبال /باز کابوس آمد!

بازگشت مرتضی حسینی به مسابقات والیبال /باز کابوس آمد! ورزش > والیبال - در شروع مسابقات والیبال ، لوگوی سامانه پیامکی محو شد اما امروز بهزاد برای این سامانه دوباره شد و از وسط بازی حسینی هم آمد!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تغییرات انجام گرفته در صدا و سیما به نظر می رسد قبل از هرچیز قرارداد سامانه پیامکی معروف این روزهای فدراسیون والیبال را هوا کرده است. در دوره مدیریت پورمحمدی و سرافراز ، قرارداد ناچیزی میان تلویزیون و این سامانه بسته شده بود که به نظر می رسد با تغییرات انجام گرفته در تلویزیون و روی کار آمدن علی عسگری ، این یکی از اولین تغییرات در سیما بوده و قرارداد این سامانه با ارقام قبلی روی هوا رفته است! در دو بازی اول تیم ملی والیبال برابر استرالیا و کانادا ، خبری از مرتضی حسینی در استودیو و حرف های روی اعصاب او نبود. کسی مدام نمی گفت شماره ای پیامک شود و حتی لوگوی این سامانه را در گزارش های تولیدی فدراسیون والیبال گرفته بودند. اما پیش از شروع بازی سوم مقابل فرانسه بهزاد کاویانی مجری برنامه توپ و تور دوباره از سامانه حمایتی تیم ملی رونمایی کرد. به نظر می رسد سامانه هواداری قراردادش را با صدا و سیما افرایش داده است. چون حسینی در پایان ست دوم در استودیوی تلویزیون حاضر شد و از دینگ دینگ موبایل ها گفت تا کرده ، گزارشگر بازی هم طعنه ای به او بزند که این دینگ دینگ برایش خیلی جذاب است!

 

 

256 41

کلید واژه ها: والیبال -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازگشت مرتضی حسینی به مسابقات والیبال /باز کابوس آمد!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات