قدردانی نماینده اتحادیه جهانی کشتی از میزبانی ایران

به گزارش خبرگزاری مهر، رقابتهای جام جهانی کشتی فرنگی با حضور ۸ تیم برتر دنیا روزهای ۳۰ و ۳۱  اردیبهشت ماه در سالن شهید دستغیب شیراز برگزار شد که در پایان تیم ایران به مقام قهرمانی رسید.

در این راستا «دولت تورلیخانوف» نماینده اتحادیه جهانی کشتی با ارسال نامه‌ای به نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی، نحوه برگزاری این رقابتها را رضایت بخش دانست و به همکاری بسیار خوب مسئولان برگزاری اشاره کرد.

متن این نامه به شرح زیر است:

"در این گزارش به اطلاع شما می رسانم که جام جهانی کشتی فرنگی در تاریخ ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ در شهر شیراز برگزار گردید. ۸ کشور و در مجموع ۹۹ ورزشکار در این رقابت ها شرکت کردند که آنها طبق نتایج آخرین رقابت های قهرمانی جهان انتخاب شده بودند.

خوش آمد گویی و استقبال، اسکان، تغذیه، محل برگزاری رقابت ها و تبلیغات کاملا مطابق قوانین و مقررات اتحادیه جهانی کشتی انجام گردید.

مراسم افتتاحیه در سالن محل برگزاری رقابت ها در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه و در ساعت ۱۶:۳۰ به وقت محلی و با حضور مسئولین شهر شیراز و نمایندگان این کشور برگزار گردید.

هیچ حادثه ای در طی برگزاری رقابت های جام جهانی فرنگی شیراز به ثبت نرسید.

جلسه کمیسیون علمی جام جهانی اتحادیه جهانی کشتی توسط فدراسیون کشتی ایران و کمیته اجرایی برای اعضای کمیسیون و مهمانان آن که از کمیسیون پزشکی و فدراسیون کشتی ایران و همچنین مسئول توسعه منطقه ای اتحادیه جهانی کشتی آمریکا و نمایندگان کمیته کشتی ساحلی حضور داشتند برگزار گردید.

پیش‌نویس و گزارش جلسه کمیسیون علمی در کمتر از یک هفته انجام خواهد شد و برای تأیید به اتحادیه جهانی کشتی ارسال می گردد.

اینجانب و آقای کیم، به عنوان نمایندگان فنی جام جهانی تمام تلاشمان را برای حمایت و همکاری در حل مسائل برگزاری رقابتها انجام دادیم.

در پایان، به همکاری و هماهنگی بسیار خوب تمامی افراد مسئول در برگزاری جام جهانی کشتی فرنگی اشاره می نمایم."

دولت تورلیخانوف

عضو اتحادیه جهانی کشتی و نماینده فنی جام جهانی

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قدردانی نماینده اتحادیه جهانی کشتی از میزبانی ایران» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات