استارت لیست وزنه‌برداران اوزان چهارگانه اعلام شد

به گزارش خبرگزاری مهر، نخستین دوره رقابتهای جام بین المللی فجر با رقابت ۳۲ مدعی از ۱۸ کشور از امروز (سه‌شنبه) در تالار وزنه برداری آزادی آغاز می‌شود که در این استارت لیست این مسابقات از ۷ نماینده کشورمان ۴ وزنه بردار در صدر هستند.

جایگاه وزنه برداران کشورمان در استارت لیست اولیه این مسابقات به شرح زیر است:

دسته ۸۵ کیلوگرم
کیانوش رستمی نایب قهرمان رقابتهای جهانی ۲۰۱۵هیوستون در استارت لیست اولیه رقابتهای جام بین المللی فجر با رکورد ورودی ۳۸۰ کیلوگرم با ۱۵ کیلوگرم فاصله با دو وزنه بردار دیگر در دسته ۸۵ کیلوگرم در جایگاه نخست قرار دارد. نفر دوم استارت لیست این وزن، «آنتونیو پیزالاتو» از ایتالیا با رکورد ورودی ۳۶۵ کیلوگرم است و سید ایوب موسوی با ۳۶۰ کیلوگرم در جایگاه سوم قرار گرفته است. 8 وزنه‌بردار این دسته از عصرامروز (سه شنبه) به روی تخته می‌روند.

دسته ۹۴ کیلوگرم
سهراب مرادی نماینده دسته ۹۴ کیلوگرم کشورمان با رکورد ورودی ۳۸۰ کیلوگرم در صدر استارت لیست وزن خود قرار دارد. در این دسته علی هاشمی، دیگر نماینده کشورمان با رکورد ورودی ۳۷۰ کیلوگرم در مکان دوم است. «ابراهیم آرات» از ترکیه نیز با رکوردی ورودی ۳۶۵ کیلوگرم نفر سوم این رده بندی است. در این دسته ۹ وزنه‌بردار از ساعت ۱۶ روز چهارشنبه بروی تخته می روند.

دسته ۱۰۵ کیلوگرم
در استارت لیست اولیه دسته ۱۰۵ کیلوگرم هم محمدرضا براری با رکورد ورودی ۳۸۵ کیلوگرم در جایگاه نخست جای دارد. «سرگیس مارتیروسجان» از اتریش و همچنین «رودیون بوچکوف» از روسیه هردو با رکورد ورودی ۳۷۰ کیلوگرم در رتبه های دوم و سوم هستند. در این دسته نیز ۷ وزنه‌بردار از ساعت ۱۸:۳۰ روز چهارشنبه به مصاف هم می‌روند.

دسته ۱۰۵+ کیلوگرم
بهداد سلیمی و بهادر مولایی هر دو با رکورد ورودی ۳۹۰کیلوگرم در جایگاههای اول و دوم قرار دارند و «دنیل دالگا» از لهستان با رکورد ورودی ۳۸۵ کیلوگرم در مکان سوم جای گرفته است.در دسته فوق سنگین هم ۸ وزنه بردار از  ساعت ۱۶ روز پنجشنبه به روی تخته می‌روند.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استارت لیست وزنه‌برداران اوزان چهارگانه اعلام شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات