این میوه دانه‌ای 10 هزار تومان فروخته می‌شود +عکس

مهاجران با اشاره به قیمت میوه در ماه رمضان گفت: پیش بینی می شود قیمت میوه در ماه رمضان تغییری نکند .

قیمت میوه

 حسین مهاجران رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران با اشاره به کاهش قیمت میوه در بازار گفت:در چند روز اخیر قیمت اکثر میوه ها کاهش یافته است.

وی افزود:در حال حاضر هر کیلو زردآلو به قیمت سه تا 12 هزار تومان،گوجه درختی کیلویی سه تا هشت هزار تومان،توت فرنگی کیلویی سه تا 10 هزار تومان به فروش می رسد.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران تصریح کرد:خیار گلخانه ای به قیمت 700 تا 1500 تومان،خیار بوته ای به قیمت دو تا سه هزار تومان و گوجه فرنگی به قیمت 600 تا دو هزار تومان در میادین به فروش می رسد.

به گفته مهاجران هر کیلو هندوانه به قیمت 400 تا 1000 تومان و هرکیلو ملون به قیمت 600 تا دو هزار تومان و هر کیلو موز به قیمت 4700 تا 5200 به فروش می رسد.

وی با اشاره به قیمت میوه در ماه رمضان گفت:پیش بینی میشود که قیمت میوه در ماه رمضان تغییری نکند اما با توجه به این که برداشت خرمای نو 20 روز بعد ازماه رمضان آغاز می‌شود ممکن است قیمت خرما در این ماه کمی افزایش بیابد.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران در ادامه صحبت های خود با اشاره به عرضه میوه های قاچاق در بازارگفت:در حال حاضر میوه های قاچاق به وفور در بازارعرضه می شود و هر کیلو گلابی چینی ،هلو و شبرنگ و انار ترکیه بین 20 تا 22 هزار تومان به فروش می‌رسد و آوواکادو نیز هر دانه 10 هزار تومان به فروش می رسد.

 این میوه دانه‌ای 10 هزار تومان فروخته می‌شود

 این میوه دانه‌ای 10 هزار تومان فروخته می‌شود

وی افزود:پرتقال مصری نیز کیلویی 7 تا 9 هزار تومان و انگور شیلی به قیمت 45 هزار تومان به فروش می رسد.

مهاجران گفت:ما هر زمانی که شاهد عرضه میوه های قاچاق هستیم به وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صنعت و معدن و بازرسی گزارش می دهیم و نحوه برخورد با عرضه این میوه های قاچاق به عهده این سازمان ها است.

وی به این نکته نیز اشاره کرد که با برخورد با عرضه این میوه ها در میادین میوه و تره بار عرضه به حاشیه میادین کشیده شده است و در کل مشکل حل نشده است.

میزان

مطالب مرتبط:

افزایش ۱۰ درصدی قیمت میوه

کاهش قیمت میوه در میادین میوه و تره بار + جدول

کاهش قیمت میوه های نوبرانه‌ پاییزی

افزایش 3 برابری قیمت میوه در بازار

کاهش قیمت میوه در پی افزایش تولید

[ منبع این خبر سایت نیک صالحی-اخبار می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «این میوه دانه‌ای 10 هزار تومان فروخته می‌شود +عکس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات