نقاشی استاد علی اکبر صادقی روی جلد یک کتاب

نقاشی استاد علی اکبر صادقی روی جلد یک کتاب فرهنگ > سینما - کتاب «هفت پرده انیمیشن ایران» به اهتمام علی‌اکبر عبدالعلی‌زاده، توسط معاونت تحقیقات و پژوهش مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در این کتاب مجموعه سخنرانی‌های اعضای هفت کارگروه دومین همایش ملی انیمیشن ایران که شهریور 1394 در جزیره کیش برگزار شد، مکتوب شده و دیدگاه‌های اعلام شده توسط هنرمندان، محققان و کارشناسان مدعو نیز تنظیم و در ضمیمه‌ی هر فصل آمده است.


در این کتاب و در قالب هفت فصل، مباحث پنل‌های تخصصی هفت کارگروه دومین همایش ملی انیمیشن ایران به این شرح تنظیم و منتشر شده است:فصل اول: کارگروه انیمیشن در سینما و سینما در انیمیشن (دکتر سیّدامیررضا معتمدی)،فصل دوم: کارگروه اقتصاد مدیریت و آسیب‌شناسی تولید (دکتر سیّدعلیرضا گلپایگانی)،فصل سوم: کارگروه آموزش و پرورش (دکتر سیّدنجم‌الدین امیر‌شاه‌کرمی)،فصل چهارم: کارگروه انیمیشن و هویت ملی (دکتر فاطمه حسینی‌شکیب)،فصل پنجم: کارگروه مضمون و محتوا (دکتر محمدعلی صفورا)، فصل ششم: کارگروه امور صنفی (روانبخش صادقی)،فصل هفتم: کارگروه انیمیشن در عصر رسانه‌های جدید (امیرمحمد دهستانی)،طرح روی جلد این کتاب برگرفته از پوستر دومین همایش ملی انیمیشن ایران اثر استاد علی‌اکبر صادقی است.

کتاب «هفت پرده انیمیشن ایران» با حمایت مدرسه عالی سینما منتشر و در دسترس دانشجویان و علاقمندان سینما قرار گرفته است.

58245

 

کلید واژه ها: انیمیشن - سینمای ایران -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نقاشی استاد علی اکبر صادقی روی جلد یک کتاب» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات