شفاف‌سازی چمران در خصوص سخنان شهردار

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی چمران در جلسه علنی شورای شهر تهران با اشاره به سخنان شهردار تهران در شورای عالی استان‌ها گفت: درباره باج و باج‌خواهی به خصوص برای رسانه‌ها می‌گویم اصلاً مسئله بدین‌گونه که مطرح شده، نبوده است که کسی باج داده و گرفته است. اگر متن آن موضوع را بخوانید، روشن می‌شود اما نه متن‌های گزینش شده.

وی ادامه داد: متن کامل سخنان قالیباف مشخص است، اصلاً عکس‌العلمی هم نداشت و به عنوان یک توصیه و نصیحت به شوراها در کل کشور بود. در شورای تهران به جز من کسی آنجا نیست. در شوراها بحث بود که به شهرداران برای اجرای بعضی مسائل فشار نیاورید. بعضی از شهرداران خدای ناکرده برای اینکه به شهرداری برنخورد مثل من ممکن است ضعیف‌النفس باشند. این ممکن است در بعضی جاها این‌گونه باشد که نتیجه بدی بدهد. اصلاً بحث شورای تهران، باج دادن و باج گرفتن نبود و آن لحظات هم این را برای ما تداعی نکرد وقتی به صورت گزینشی منعکس می‌کنند نتیجه‌اش این می‌شود.

چمران با بیان این که جایگاه شورای شهر تهران جایگاه والایی است و ممکن است شوراهای دیگر از ما سرمشق و الگو بگیرند، گفت: این همه جایگاه برای مسایل سیاسی وجود دارد، حق نداریم در شورای شهر وقت خود را برای این کارها صرف کنیم. این جز آسیب به شورا و مردم نتیجه دیگری نخواهد داشت؛ ما خودمان باید جایگاه شورا را حفظ کنیم.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شفاف‌سازی چمران در خصوص سخنان شهردار» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات