حمایت های خیرین در بخش آموزش و پرورش مثال زدنی است

به گزارش خبرگزاری مهر، اسحاق جهانگیری در هجدهمین جشنواره خیرین مدرسه که در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، اظهار کرد: حضور در جمع ارزشمند خیرین مدرسه ساز، مدرسه یار و مدرسه دار فرصت مغتنمی را برای دولت ایجاد کرده است تا بتواند مراتب تقدیر وتشکر دولت از شما نیک اندیشان را اعلام کند.

وی افزود: شما با این کار انسان دوستانه تان با خدا معامله کرده اید به دلیل آنکه همه خانواده های ایرانی از اقدامات شما در بخش آموزش و پرورش، بهداشت و درمان و همچنین خدمات اجتماعی استفاده کرده اند .

جهانگیری آموزش و پرورش را بزرگترین نهاد دولتی کشور عنوان کرد و افزود: تصمیمات آموزش و پرورش به نحوی کل جامعه را تحت تأثیر خود قرار می دهد و به همین دلیل همه ارکان کشور باید در آموزش و پرورش مشارکت کنند و بخشی از بار سنگین این نهاد دولتی را بر دوش بکشند.

معاون اول رئیس جمهور اجرای سند تحول بنیادین را یکی از برنامه آموزش وپرورش درسال جاری عنوان کرد وادامه داد: دولت نیز موظف است پیش نیازهای اجرای سند را برای آموزش وپرورش مهیا کند واینکه وزیر آموزش وپرورش اعلام می کند ۳۰ درصد فضاهای آموزشی ایمن نیست وظیفه دولت را سنگین تر می کند.

وی خاطرنشان کرد: دولت هیچگاه نیازهای امروز آموزش وپرورش را فراموش نکرده است ولی همواره نیازمند کمک خیرین در بخش مدرسه داری، مدرسه سازی و مدرسه یاری و همچنین حمایت خیرین در بخش بهداشت و درمان و خدمات اجتماعی است.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حمایت های خیرین در بخش آموزش و پرورش مثال زدنی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات