۶۰۰ مددجوی کمیته امداد استان سمنان آموزش بازاریابی و فروش دیدند

به گزارش خبرنگار مهر، مهرعلی حق گویان صبح سه شنبه در نشست آموزشی «سلام به آینده» در جمع امدادگران سمنانی در محل سالن خوارزمی دانشگاه سمنان، اظهار داشت: ۶۰۰ نفر از مجریان طرح های اشتغال و خودکفایی کمیته امداد شهرستان های سمنان، سرخه و مهدیشهر در این نشست به منظور هم اندیشی برای توسعه اشتغال درباره آخرین فنون بازاربابی و فروش آموزش دیدند.

وی تصریح کرد: در این نشست آموزشی، یک مدرس کسب و کار، مددجویان تحت حمایت کمیته امداد را با شیوه های نوین بازاریابی و فروش، بازاریابی شبکه ای، ایجاد مشاغل بازار محور و تکنیک های فروش آشنا کرد.

مدیرکل حرفه آموزی و کاریابی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان تاکید کرد: در راستاي توسعه فرهنگ کسب و کار، آموزش‌های کارآفرینی باید در اولویت کلاس های مهارت آموزی مددجویان در این نهاد باشد.

حق گویان با بیان اینکه استفاده از استعداد و خلاقيت هاي مددجويان تحت حمايت در راستاي توسعه فرهنگ کسب و کار از اهميت ويژه اي برخوردار است، گفت: آموزش‌های کارآفرینی باید در اولویت کلاس های مهارت آموزی مددجویان در کمیته امداد باشد.

وی با اشاره به نقش مهم آموزش‌های کارآفرینی افزود: برگزاری کلاس های مهارت آموزی مناسب با نیاز بازار کار برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد الزامی است.

مدیرکل حرفه آموزی و کاریابی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان توانمندسازی اقتصادی مددجویان را اولویت اول حوزه خودکفایی و اشتغال خواند و افزود: لازم است با تيزبيني خاصی، موانع اشتغال را جهت بهبود فضاي کسب و کار با مباحث اقتصادي بررسي کرد.

حق گویان با بیان اینکه هدف کمیته امداد شکوفایی و رشد استعدادهای محرومان و نیازمندان با ارائه حمایت‌های معیشتی و معنوی است، تصریح کرد: توجه ویژه به مشکلات و نیازهای خانواده با اجرای مشاوره‌های شغلی در ارائه خدمات مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به اينکه نظارت بر طرح هاي اشتغال مهمترين عامل تداوم اشتغال است، اضافه کرد: اشتغالزایی براي جامعه هدف کميته امداد که تعداد بي شماري از جمعيت فعال جامعه را تشکيل مي دهند مي تواند آن ها را به نيروهاي مولد تبديل کند که ايران اسلامي را در مسير پيشرفت همراهي کند.

این نشست در راستای اجرای الگوی آموزشی آموزش، تولید، بازاریابی و فروش با حضور ۵۷۰ زن و ۳۰ مرد تحت حمایت با اولویت زنان سرپرست خانوار و دختران بازمانده از ازدواج و تحصیل کرده برگزار شد

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۶۰۰ مددجوی کمیته امداد استان سمنان آموزش بازاریابی و فروش دیدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات